hwbot

HwBox Hellas O/C Team: CPU-Z Scores

Recommended Posts

τα καλα κομματια που βγαζανε ~5,5 με μεγαλα κουλερς πιανανε 5 με την στοκ. Ποια στοκ εχει η 6 κορκο? την χαλκινη η την αλλη?

την απλή που δεν κοντράρει καθόλου :/

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

μην κανεις εδιτ. εισαι τοσο ομορφος, που δεν χρειαζεται.

Σταμάτα να τρολάρεις ασυστόλως γιατί θα κάνω τη μούρη σου crop και θα φτιάξω emoticon να σε κοροϊδεύουμε όλη μέρα κάθε μέρα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

LGBT friendly η boxάρα αγόρια... αλλά όχι off topic ρε! :hehe:

wtf dude δεν μου το χε πει κανεις αυτο εμενα!

Σταμάτα να τρολάρεις ασυστόλως γιατί θα κάνω τη μούρη σου crop και θα φτιάξω emoticon να σε κοροϊδεύουμε όλη μέρα κάθε μέρα :hehe:

συγγνωμη, δε θα ξανασυμβει για σημερα

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα στον καφέ, πέτυχα ένα παλιό φίλο, τα λέγαμε τα λέγαμε και μου ξεφούρνισε ότι δουλεύει σε εταιρεία που αναλαμβάνουν projects με αιολικά πάρκα και τέτοια. Μπαίνουμε στο PC του γραφείου του από το S4 του, κατεβάζω CPUZ και τι να δω. Core i7 4771 :hehe:

Ένα validation στα 800MHz αρκούσε απλά για να πάρω τη πρωτιά, μόνος μου ήμουν :hehe:

George_oc`s CPU Frequency score: 799.81 mhz with a Core i7 4771

3ga9sg9.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τη σηκώσαμε τη κούπα στο bclock και videάτη κιόλας για να γουστάρει ο froxic, που νόμιζε ότι τα 173 είναι πολλά :hehe: Μου έσπασε τα νεύρα βέβαια η μητρική μέχρι να βρω τις σωστές ρυθμίσεις, μέχρι τα 170 περίπου ήταν ok, μετά ήθελε ψάξιμο...

George_oc`s Reference Clock score: 184.99 MHz with a Z87X-D3H

image_id_1240826.jpeg

[video=youtube;SKmrcdPSKeo]

Link to comment
Share on other sites

Μ'αρέσει το background Indila.... και κάπου στα μέσα και ένα GT περνάει από κάτω σωραίος ρει!

Είναι ωραίο τραγουδάκι το άτιμο, έτυχε να παίζει εκείνη την στιγμή, κόλλησε όμορφα :D

Δεν ξέρω αν ήταν GT πάντως δεν το είχα παρατηρήσει καν γιατί ζοριζόμουν. Τώρα που το είπες το άκουσα, κάνας γκαζιάρης ρεθυμνιώτης θα ήταν :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now