George_o/c

HWBOX & kingpincooling 3D Contest: Κερδίστε ένα F1 Dark!

Recommended Posts

Ο p70 εχει πολυ καλη καρτα.Ανεστη συμφωνισαμε να μην πεις πολλα τιπς στον αδερφο σου.... μην μου τα χαλας τωρα:P.

Μην παω και παρω καμια 7970 τωρα...αρκετα με μπριζωσαι ο phil με δαυτην:hehe:

αληθεια σου λεω, εκτος απο τις 2000ρες ραμ και ενα τιπ, δεν εχω βοηθησει. Ειναι και με λειτουργικο οτι ναναι. Μην μου τα χαλας με τις ΑΤΙ, ο χαβαλες ειναι οτι ειναι με ιδιο hardware :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

:whistling:

:hehe:

Μην μου τα χαλας με τις ΑΤΙ :D:D:D

:hehe:

Ισως ο διαγωνισμος θα επρεπε να λεει:επιτρεποντε μονο μονες nvidia καρτες:Pαλλα απο οτι βλεπω θα ειχε μονο 3 συμετοχες :hehe:.

Δεν παιζουν ρολο παντα τα mhz παντος υπαρχουν και αλλοι τροποι να κερδισεις ποντους,βλεπεις 1015 ο αδερφος σου 990 εγω και στο un ηταν πισω αρκετα.Εγω σκεφτομαι το αλλο,τι θα μπορουσα εγω να κανω εγω με την καρτουλα σας:D

Λεω να δοκιμασω και την 2η 580 σημερα by the way;P..δεν την εχω δοκιμασει στα κρυα.

Link to comment
Share on other sites

αυτο νομιζω οτι ειναι το πιο ωραιο στους διαγωνισμους..!!το μπεντσαρισμα στο κρυο για να βγουν τα νουμερα!!!!:P:hehe:

ηθελα πολυ να παρω μερος αλλα ειμαι μια βδομαδα με αντιβιωση χιλιαρα,το δοντι με εχει πεθανει!:(

Link to comment
Share on other sites

Εσυ p70 ας μην ειχες τον αδερφουλι σου και θα σου ελεγα εγω τι θα εβγαζες:hehe:

Παντος δεν μπορω να καταλαβω γιατι εσενα λεει 4.500 με 150χ30 ενω εμενα λεει 4.525 στα 150χ30.Το οριο +-5 μου εχει μαμησι το σπιτι μιλαμε.Μονο 187χ24 παιζει 4.500mhz.Αν παιξω με αλλες ρυθμισεις που θελω θα σε πατησω και με 990mhz κιολας ουτε καν 1000:p

Link to comment
Share on other sites

περιμεντεεεεεεεεεεεε σαββατοκύριακο βαράει και ο ΤΟΝΥΥΥΥΥΥΥΥΥ...:D

τι vga λες. Αν δεν εισαι 580, εισαι εκτος χαβαλε :P

Εσυ p70 ας μην ειχες τον αδερφουλι σου και θα σου ελεγα εγω τι θα εβγαζες:hehe:

εισαι πολυ αδικος εδω. Ενα τιπ σου λεω του ειπα. Ρυθμισεις nvidia drivers απο control panel. Ο αδερφος μου ξερει ελαχιστα πραγματα σε σχεση με σενα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now