George_o/c

HWBOX & kingpincooling 3D Contest: Κερδίστε ένα F1 Dark!

Recommended Posts

OMG χάνουν πολύ οι κάρτες λόγο επεξεργαστή

Εγώ έβγαζα 23χχχ-24χχχ με την 6950(κλειδωμένη)στα 970/1540 και τον επεξεργαστή 4800 xD

μακάρι να βρω καμιά καλή κάρτα μέχρι την άλλη κυριακή :(

μπορώ να βγάλω σκορ πχ σήμερα με μια χ κάρτα κι μετά να ξεκιήσω να παίζω με καλύετρη?

ναι...το έχουμε αναφέρει και στη αρχή, δεν παίζει ρόλο, αρκεί να είναι μονή κάρτα!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια αν βγαλω καλητερο σκορ πχ στο vantage και θελω να το βαλω στο bot πρεπει να σβησω το προηγουμενο χαμηλοτερο σκορ στο bοt?Και αν ναι,οι ποντοι σβινοντε και προσθετοντε οι καινουργοι του νεου σκορ?

Link to comment
Share on other sites

Πόσο χάνει η 6970 επειδή τρέχει με τον phenom.Α ρε amd.

Ποσο χανει ρε συ?τι σχεση εχει ο επεξεργαστης στο heaven με την καρτα?

αντε ακομη ενα λιγο πιο γρηγορο.

Thanos1972`s Unigine Heaven - Xtreme Preset (DX11) score: 1022.35 DX11 Marks with a Radeon HD 6950

heavengood.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δεν πανε να χτυπανε και 1500ghz.κοιτα το απο πανω σκορ της 580....

Επισης να προτεινω κατι?γιατι δεν περνετε τα καλυτερα σκορ ας πουμε με χρηστες με 6970-580-570 και τετοια τους πρωτους και το ιδιο για τους επεξεργαστες και να γινει μετα κληρωση αναμεσα σε αυτους για το θεμα του δωρου.οχι τιποτα αλλο αλλα δεν βλεπω και πολλες συμμετοχες.

Η ας ειναι με μονο κληρωση το ολο θεμα απλα για να μπεις στην κληρωση να πρεπει να εχεις φτασει το hardware στα ορια του.

Link to comment
Share on other sites

...tip για όσους συμμετέχουν θα υπάρξει και lucky draw δωράκι που θα γίνει όπως είπες, με κλήρωση ;)

Την Noctua όμως θα την πάρει ο πρώτος, μην ανυσηχείτε αυτός ο o/c διαγωνισμός ειναι μόνο η αρχή!!

Link to comment
Share on other sites

7970 δεν ξέρω αν θα προλλάβω να πάρω/αγοράσω κτλπ σε διάστημα 2-3-4 βδομάδων αλλά πιστεύω ότι σε κανά 3μηνο το πολύ θα έχω μία :/

Άλλο σκέφτομαι εγώ κι σε περίπτωση που δεν έρθει αυτό το weekend θα κλοκάρω με 5870 κι αλλάζω στον δρόμο

Link to comment
Share on other sites

Eγω θα το παλεψω κιαλο αλλα σημερα η μητερα φυση δεν μου εκανε την χαρη:hehe:

Ευκαιρια ο διαγωνισμος γιατι με τσιγκλωσε και πηρα αρκετους ποντους στο bot.

Παιξτε παιδες να παρει ποντους η ΗΟΤ ομαδαρα μας.

Ερωτηση...μπορω να δοσω πανω απο 1.20 μεσω software στην 580?

Παιζω με 1.20v 990mhz τεεεζα με 38 βαθμους μαξ.

I need more voltage:handshake...

Link to comment
Share on other sites

AB-Ε μπααα.Μονο το το beta 6 ξερω με το οποιο εκαψα και την 480 μου μεσα στο ισομα και παλι δεν νομιζω να δοσει πανω απο 1.20ν.Απο bios μηπως υπαρχει καποιο tweak που να μπορεις να δοσεις πανω απο 1.20ν.

Link to comment
Share on other sites

Γιάννη δεν μπορώ να πιάσω τα ρολόγια σου με τίποτα. Με 580 Lightning και στοκ ψύξη παίζω περίπου 910/1175 3DM11. Τι κάρτα έχεις? Παίζω 895/1175 24/7 όλα τα stress tests.

Edited by $@39@
Link to comment
Share on other sites

Μια σαπια reference ειναι σακη gigabyte παιζει 960 με 1.13ν χαλαρα.H δευτερη μου ειναι ακομα πιο σαπιλα

παιζει μεχρι 930 με 1.13ν και δεν ακουει με τπτ παραπανω.Εχω τρελαθει...one step from 1ghz και δεν εχω ρευμα:victory:...

Δεν μπορεις παραπανω?Για ελα μια απο το σπιτι μου να της βαλω λιγο χερι:P

Link to comment
Share on other sites

Ρε noobάδες και οι 2 σας, ακόμα δεν μάθατε που υπάρχει κάτι αν δεν δίνω link ?

Tip:

billpeppas ( click ) -> επισκεφθείτε την ιστοσελίδα του χρήστη billpeppas! -> Downloads -> Extreme_Overclocking -> MSI -> Afterburner_Extreme -> click to download

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now