Recommended Posts

Καλησπερα θα ηθελα να συμμετασχω και εγω στον διαγωνισμο και να μπω στην κληρωση για το

Kingston 8GB DataTraveler 109 White & Black - DT109K/8GBZ. Αυτο κυριως που θα ηθελα να δω στα μελλοντικα usb της kingston ειναι μεγαλυτερες χωρητικοτητες σε καλυτερες τιμες.Πιστευω πως η Kingston εχει κατα μεσο ορο μεγαλες ταχυτητες οσο αναφορα τα usb στικακια,απλα το μονο που μενει ειναι να βγαλει μεγαλυτερες χωριτικοτητες σε καλυτερες τιμες ;)

Link to comment
Share on other sites

Όσον αφορά τα στικάκια της Kingston, χαμηλότερες τιμές και λίγο πιο όμορφά και χρηστικά design θα προτιμούσα.

Και μια φωτο με Kingston 16GB USB 2.0 Hi-Speed DataTraveler 100

5363ADEB5E9E6AE50854FCF8C992D.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τι θα θέλαμε από τα μελλοντικά USB; Χμμμ, υπάρχει κάτι άλλο που να χρειαζόμαστε; Ίσως μια LCD που να δείχνει χαρακτηριστικά και περιεχόμενα μανάδας, μικρότερο μέγεθος, πολύ μεγαλύτερη χωριτικότητα, ταχύτητα και διάρκεια ζωής.

CD Mark: Corsair Survivor USB 3.0 16GB δοκιμασμένο σε USB 2.0

ibcu1e.jpg

Καλή επιτυχία σε όλους!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό φαίνεται το φλασάκι και καλοσχεδιασμένο! θα το ήθελα, αλλά λίγο ακριβούτσικο ε;

θα ήθελα πιο φτηνά GB!

Εδώ το corsair Survivor 16GB usb3, σε θύρα usb2 του υπολογιστή μου!

[ATTACH]7161[/ATTACH]

survivor.png

survivor.png.d11476fd65d641c8571539ffb4c

Edited by theo_ath
συμπλήρωση του post
Link to comment
Share on other sites

Για τελευταία φορά θα πώ να διαβάσετε όλοι το 1ο πόστ να δείτε πώς μπορείτε να λάβετε μέρος στον διαγωνισμό!

Απλά το γράφω και το ξαναγράφω για να μην υπάρχουν παρατράγουδα μετά :):T:

(Δεν θα το ξαναγράψω όμως :D )

Link to comment
Share on other sites

Γειά σε όλους.Όπως το βλέπω εγώ πρέπει η Kingston να ρίξει αισθητά τις τιμές σε μεγάλης χωρητηκότητας π.χ. 64,128,256gb ώστε να ειναι πιο προσιτά στον μέσο χρηστη.ευχαριστω. τεστ με Kingston Data Traveler 8gb

test.png

test.png

test.png

test.png.89b163d52a7223e2cf3fb4c8b5248f7

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now