GoriLLakoS

Δωρεάν είσοδο στο Ελληνικό Μουσείο Αυτοκινήτου στις 2 Μαρτίου

Recommended Posts

Με αφορμή τη συμπλήρωση ενός έτους λειτουργίας του Ελληνικού Μουσείου Αυτοκινήτου, η είσοδος στο Μουσείο την Παρασκευή 2 Μαρτίου 2012, θα παρέχεται δωρεάν σε όλους τους επισκέπτες!
Στις 2 Μαρτίου συμπληρώνεται ένα έτος λειτουργίας του Ελληνικού Μουσείου Αυτοκινήτου και έτσι η διεύθυνση του ανακοίνωσε ότι η είσοδος στο μουσίο την Παρασκευή 2 Μαρτίου 2012, θα παρέχεται δωρεάν σε όλους τους επισκέπτες. Το Ελληνικό Μουσείο Αυτοκινήτου στεγάζεται στο Athenian Capitol(Γʼ Σεπτεμβρίου, Ιουλιανού 33 – 35 & Πατησίων) και λειτουργεί από Τρίτη έως Σάββατο από τις 12:00 το μεσημέρι έως τις 21:00 το βράδυ, ενώ την Κυριακή από τις 11:00 έως τις 18:00/ Κάθε Δευτέρα το μουσείο παραμένει κλειστό.

Hellenic-Motor-Museum-1-610x406.jpg

Ποιος ψήνει να πάμε παρέα?

Πηγη 1

Πηγή 2

Link to comment
Share on other sites

Θα ερχόμουν αλλά έχω ήδη κλείσει εισιτήρια για εδώ:

Press area - 82nd International Motor Show, Palexpo, 8th to 18th March 2012. World premieres in car industry, international car exposition

χεχεχεχε....

Βγάλε καμιά photo ε :D

Βγάλτε και οι υπόλοιποι καμιά photo εκεί που θα πάτε :D

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

Σοβαρα? :o

Σοβαρότατα. Τα εισιτήρια τα έχω κλείσει από τον προηγούμενο μήνα.

Έχω σπίτι να μείνω (ο αδερφός της γυναίκας μου είναι στη Γενεύη).

ΨΑΧΝΩ ΑΠΕΓΝΩΣΜΕΝΑ HD ή FULL HD CAMERA.

Φωτογραφική έχω μία Canon point and shoot αλλά δεν νομίζω πως χρειάζεται κάτι παραπάνω.

Link to comment
Share on other sites

Θα έχει αμάξια μέσα αύριο ή θα τα έχουνε κλέψει μέρες τώρα, και θα βάλουνε πολλούς τζαμπέ μέσα αύριο για να σας κατηγορήσουνε ότι κάποιοι από εσάς τα κλέψατε ? :P

Link to comment
Share on other sites

Σοβαρότατα. Τα εισιτήρια τα έχω κλείσει από τον προηγούμενο μήνα.

Έχω σπίτι να μείνω (ο αδερφός της γυναίκας μου είναι στη Γενεύη).

ΨΑΧΝΩ ΑΠΕΓΝΩΣΜΕΝΑ HD ή FULL HD CAMERA.

Φωτογραφική έχω μία Canon point and shoot αλλά δεν νομίζω πως χρειάζεται κάτι παραπάνω.

Τι ωρα την θες Ζαχο?

Link to comment
Share on other sites

Έχουνε αρκετά πανάκριβα αυτοκίνητα!!! Πρέπει να πάμε οπωσδήποτε παίδες!! Πόσο έχει η είσοδος; Γορίλλα Σόφο και Πάστελ κατεβαίνω μεσοβδόμαδα και θα πάμε ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ. -

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now