Recommended Posts

καλημερες

μεσα της ερχομενης εβδομαδας θα ερθουν αλλα 200 τμχ.

τελεια ηθελα να παραγγειλω και δεν προλαβα και ημουν ετοιμος να παρω απο αλλου :) σε μεγαλυτερη τιμη

Link to comment
Share on other sites

Εχω μεινει χωρις καρτα γιατι πουλησα την 275gtx εχθες..

Σκεφτομαι να την χτυπησω γιατι ειναι καλη ευκαιρια...αλλα απο την αλλη στα 1080p θελω περισσοτερη δυναμη και λεω να περιμενω 1-2 μηνες το πολυ κ να χτυπησω σε καμια ευκαιρια 6950-6970 used..

Εσεις τι θα κανατε στην θεση μου?

whitetaker ευχαριστουμε για το info..

Link to comment
Share on other sites

Used 6970 με τα 110 ευρώ της 6850 νομίζω ότι θα κάνεις ποοοοολύ καιρό για να βρεις. Οπότε ή πάρε την 6850 - που και να την πουλήσεις αργότερα θα χάσεις 20-30ευρώ max - ή στήσε καρτέρι για καμία φθηνή GTX580 να τελειώνεις μία και καλή :)

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε συ εννοειται θα δωσω κατι παραπανω...δεν εννοω με 110 να παρω 6950-6970, θα περασει πολυς καιρος φυσικα για να πεσουν τοσο...

Απλως ψαχνω τι με συμφερει αυτην την στιγμη(γιατι δεν ειναι κ η καλυτερη περιοδος τωρα για καινουργια καρτα)..thanks..:T:

Θα εχω bottleneck με 580gtx..

Sorry για τα offtopic..:whistling:

Link to comment
Share on other sites

Παιδες καλησπερα!

Ξερουμε τιποτα περισσοτερο για τις καρτουλες?

Ηρθαν ναι/οχι?

Και αν δεν εχουν ερθει ακομα ξερουμε στο περιπου ποτε?

Τελος ειναι σιγουρο οτι θα ερθουν αυτα τα κομματια στο πλαισιο?

Καιγομαι ρε μαμωτο χρειαζομαι επειγόντως καινουργια gpu.

Link to comment
Share on other sites

Παιδες καλησπερα!

Ξερουμε τιποτα περισσοτερο για τις καρτουλες?

Ηρθαν ναι/οχι?

Και αν δεν εχουν ερθει ακομα ξερουμε στο περιπου ποτε?

Τελος ειναι σιγουρο οτι θα ερθουν αυτα τα κομματια στο πλαισιο?

Καιγομαι ρε μαμωτο χρειαζομαι επειγόντως καινουργια gpu.

υπαρχουν στο αμαζον με την ιδια τιμη στο περιπου και καλυτερες υλοποιησεις..

http://www.amazon.co.uk/s/ref=nb_sb_noss?url=search-alias%3Daps&field-keywords=6850&x=0&y=0#/ref=nb_sb_ss_i_0_8?url=search-alias%3Daps&field-keywords=amd+6850&sprefix=amd+6850%2Caps%2C330&rh=i%3Aaps%2Ck%3Aamd+6850

Sv Sapphire Hd6870 1G Gddr5 Pci-E Dl-Dvi-I+Sl-Dvi-D / Hdmi / Dp Lite: Amazon.it: Elettronica

140ευρω εχει εδω η 6870 με τα μεταφορικα..

Link to comment
Share on other sites

Παιδες καλησπερα!

Ξερουμε τιποτα περισσοτερο για τις καρτουλες?

Ηρθαν ναι/οχι?

Και αν δεν εχουν ερθει ακομα ξερουμε στο περιπου ποτε?

Τελος ειναι σιγουρο οτι θα ερθουν αυτα τα κομματια στο πλαισιο?

Καιγομαι ρε μαμωτο χρειαζομαι επειγόντως καινουργια gpu.

Αύριο παραλαμβάνουμε 150 τμχ.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, την εχω δει αυτη αλλα ειναι δυσκολα σ αυτα τα χρηματα 20 ευρω πανω..

White Taker πιστευεις και συ οτι ειναι δυσκολα για την ιδια προσφορα ε? Δεν προβλεπεται κατι τετοιο?

Μηπως εχει μεινει πουθενα καποια καρτα, γιατι ψαχνω αυτες τις μερες για 6850 σαν τρελος..

Link to comment
Share on other sites

Ναι, την εχω δει αυτη αλλα ειναι δυσκολα σ αυτα τα χρηματα 20 ευρω πανω..

White Taker πιστευεις και συ οτι ειναι δυσκολα για την ιδια προσφορα ε? Δεν προβλεπεται κατι τετοιο?

Μηπως εχει μεινει πουθενα καποια καρτα, γιατι ψαχνω αυτες τις μερες για 6850 σαν τρελος..

καλησπέρα

Δυστυχώς δεν έχει άλλα τεμάχια η Sapphire και για αυτό τον λόγο έληξε η προσφορά.

Link to comment
Share on other sites

Kαλη ιδεα αν και πιστευω πως και να χουν δε θα το λενε για να πανε εσωτερικα αλλα θα κανω μια προσπαθεια..

Και μακρια να ναι παω εγω αν εχουν..

Link to comment
Share on other sites

κομμάτια παπαλα μην κάνεις καν το κόπο, άλλα δεν έχω καταλάβει γιατί για 18 ευρώ επιπλέον δεν παίρνεις αυτήν την προσφορά γιατί σε βλέπω από την πολύ σκέψη και το ψάξε ψάξε να την χάνεις και αυτή

Edited by aRkA$
Link to comment
Share on other sites

Ξερεις τι? Και να αποφασιζα να δωσω 128 πηρα τηλεφωνο και μου ειπε 7-8 εργασιμες και δεν ξερω κιολας γιατι εχω προβλημα με αυτες τις καρτες στη διαθεσιμοτητα.. Οποτε αν οπως λεει o White taker η sapphire δεν εχει κομματια, τοτε υπαρχει προβλημα..

Επισης θα προτιμουσα καποια μεταχειρισμενη στα 100 ευρω

Link to comment
Share on other sites

Ξερεις τι? Και να αποφασιζα να δωσω 128 πηρα τηλεφωνο και μου ειπε 7-8 εργασιμες και δεν ξερω κιολας γιατι εχω προβλημα με αυτες τις καρτες στη διαθεσιμοτητα.. Οποτε αν οπως λεει o White taker η sapphire δεν εχει κομματια, τοτε υπαρχει προβλημα..

Επισης θα προτιμουσα καποια μεταχειρισμενη στα 100 ευρω

καλησπερα

το οτι η sapphire δεν εχει κομματια δεν σημαινει οτι δεν μπορει να εχει μεινει αποθεμα σε καποιον διανομεα του εξωτερικου με τον οποιο να συνεργαζεται καποιο μικρο καταστημα εδω...

Απλα η διαφορα ειναι οτι θα αναγκαστει ο καταστηματαρχης να το αγοραει πολυ πολυ ακριβοτερα απο τον διανομεα + το κοστος των μεταφορικων.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now