Chris92

Γνωμες για το καταστημα computer beast

Recommended Posts

Καλημερα,παρατηρουσα το καταστημα computer beast

Link και ειδα οτι αντικειμενικα εχει καλες τιμες,Οποτε θα ηθελα να ρωτησω,τι γνωμη εχετε για το συγκεκριμενο καταστημα?ειναι αξιολογο?αν καποιος εχει αγορασει ενα προιον απο εκει ας καταθεσει τις εντυπωσεις του.ευχαριστω εκ των προτερων.Αν το θεμα μου ειναι σε λαθος section,ζητω συγνωμη,και ας διαγραφη

Link to comment
Share on other sites

καλημερα,

Πήρα προσφατα ενα τροφοδοτικο απο εκει. οταν το παρηγγειλα ελεγε διαθεσιμο σε 2-3 εργασιμες. τελικα την επομενη μερα απο τη μερα της παραγγελιας μου εστειλαν μηνυμα να παω να το παραλαβω. πολυ καλη εξυπηρετηση , καλες τιμες και ειναι κ στο κεντρο.

Link to comment
Share on other sites

Νταξ το οτι σου εστειλαν γρηγορα κατι που πηρες δεν συμαινει οτι εχει και καλη εξυπηρετηση.Οταν θα σου χαλασει κατι η αν παρεις κατι doa και τα πας πισω εκει θα δεις αν υπαρχει καλη εξυπηρετηση:hehe:

Για το συγκεκριμενο δεν ξερω παντος τι παιζει.

Link to comment
Share on other sites

Τι λές ωρέ? Και η γρήγορη απαοστολή είναι μέσα στην καλή εξυπηρέτηση. Δεν είναι μόνο το RMA. Καθώς επίσης και άλλο ένα κάρο πράγματα έιναι μέσα στην καλή εξυπηρέτηση, όπως γρήγορη απάντηση σε email, ευγένεια στο τηλέφωνο και πολλές πολλές άλλες λεπτομέριες! :T:

Link to comment
Share on other sites

Τι λές ωρέ? Και η γρήγορη απαοστολή είναι μέσα στην καλή εξυπηρέτηση. Δεν είναι μόνο το RMA. Καθώς επίσης και άλλο ένα κάρο πράγματα έιναι μέσα στην καλή εξυπηρέτηση, όπως γρήγορη απάντηση σε email, ευγένεια στο τηλέφωνο και πολλές πολλές άλλες λεπτομέριες! :T:

Ναι αυτο ηθελα να πω συγχωριανε οτι ειναι και αλλοι παραγοντες οχι μονο η γρηγορη αποστολη απλα εδωσα ενα παραδειγμα.

Απο οτι βλεπω ειπαρχουν καποια σχολια στο σκρουτζ για το καταστημα αυτο και θετικα και αρνητικα τωρα δεν ξερω...δειτε κατω κατω

Computerbeast - Πληροφορίες καταστήματος | Skroutz.gr

Link to comment
Share on other sites

Θα το φτιάξω το βράδυ, θα περάσω όλα τα θέμματα εκέι και θα σβήσω και αυτά τα ποστ εδώ για να μην χαλάμε το θέμα του παιδιου :T:

Δεν μου χαλατε το θεμα,αν βολευει καλυτερα εσας,σβηστε το και το ξαναφτιαχνω στο καινουργιο section.ευχαριστω παντως για τις μεχρι τωρα απαντησεις,αλλα δεν εχουμε καταληξει καπου

Link to comment
Share on other sites

και εγω εχω αγορασει απο το συγκεκριμενο μαγαζι και οντως ειναι πολυ καλο και πολυ αμμεσο!:)

στα θετικα να συμπεριληφθει η ποικιλια που εχει εστω με καθυστερηση 2-3ημερων!:)

Link to comment
Share on other sites

Η νέα κατηγορία είναι έτοιμη και το θέμα μεταφέρθηκε επιτυχώς :T:

Στο θέμα μας τώρα, δεν ξέρω κατα πόσο τα σχόλια στο skroutz είναι όλα πραγματικά.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο το μαγαζι μου εχει δημιουργησει πολυ θετικες εντυπωσεις.Τους ζητησα να μου βρουν μια μητρικη και σε μια βδομαδα την ειχαν στο μαγαζι τους,απαντουσαν αμεσα στα e-mail η κοπελα στο τηλεφωνο ηταν πολυ εξυπηρετικη το μονο μελανο σημειο για εμενα ειναι τα εξοδα αντικαταβολης και τα μεταφορικα,περιπου στα 12 ευρω νομιζω ηταν.

Link to comment
Share on other sites

Σχετκα καλες εντυπωσεις απ το μαγαζι αυτο. Αρκετα καλες τιμες κ καλουτσικη εξυπηρετηση. Καποιες φορες ομως εχουν προβλημα διαθεσημοτητας (ειναι αρκετες οι φορες που περιμενα αρκετες ημερες να βρεθει κατι) κ δεν ανανεωνουν αρκετα το inventory στο Σκρουτζ, με αποτελεσμα καποια πραγματα να υπαρχουν "διαθεσημα" αλλα να μην ειναι (κ αυτο μου χει συμβει κανα 2 φορες απ αυτους).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now