GoriLLakoS

Ομαδική: Intel Core i7-3770K

Recommended Posts

Αν έχεις όρεξη ( καλωμένος είσαι σίγουρα :P ) κάνε ένα "contact" με διάφορα καταστήματα, γιατί τα περισσότερα δεν στέλνουνε πλέον Ελλάδα, να ξέρουμε πού κοιτάμε τουλάχιστον.

Link to comment
Share on other sites

αν εχετε θεμα με την αγγλια μπορει να τα παραλαβει η κοπελα μου και να τα κανει forward στα καπακια απο εκει με το ταχυδρομειο.δεν την εχω ενημερωσει δεν νομιζω να εχει προβλημα!:)

Link to comment
Share on other sites

Ταχυδρομειο με δεμα των 3500+ Ευρω ... δεν το σκεφομαι καν .

Εγω ενδιαφερομαι μονο για αποστολη με UPS Express ή DHL Express . 1-2 μερες παραδοση .

Απο την αλλη μερια , να στειλουμε σε καποιον ανθρωπο εξω τοσα χρηματα και να γινει η συναλλαγη ... παλι δε νιωθω ανετα .

Link to comment
Share on other sites

Πολλα καταστηματα στη Γερμανια πλεον τους εχουν στη ιδια τιμη (305 Ευρω) .

Γιατι να μπλεξουμε με μεσολαβητες ?

Ενα αξιοπιστο καταστημα θα διαλεξουμε για να κανουμε την παραγγελια . Το mindfactory & το hardware versand για παραδειγμα ειναι αψογα .

Θελω να δω αυριο το Amazon τι τιμη θα κανει , μιας και λογικα θα εχει και δωρεαν μεταφορικα

το mindfactory στέλνει με DHL. απ'ότι κατάλαβα η DHL μόλις φέρει τα παραγγελθέντα στην Ελλάδα τα παραδίδει στα Ελτα. τα ελτα πηγαίνουν τα δέματα σε κάποια αποθήκη στο Ρουφ και ύστερα απο κάποιες μέρες στα στέλνουν.

εγώ έκανα μια παραγγελία πριν 10 μέρες και ακόμα δεν έχω παραλάβει...

Link to comment
Share on other sites

τοτε παρε απο πλαισιο που λεει αμεσα διαθεσιμο!!:P

Intel Core i7 3770 (s 1155 , 3.4 GHz , 8 MB) - Επεξεργαστές - plaisio.gr

ακυρο δεν ειναι κ

εχει και τον Κ.τωρα ποτε και ποσα κομματια θα σε γελασω.και τον εχει και λιγο τσιμπημενο...

Intel Core i5 3770K (s 1155 , 3.5 GHz , 8 MB) - Επεξεργαστές - plaisio.gr

Link to comment
Share on other sites

ρε σεις ενας τετοιος πανω σε P67 θα εχει κομμενα specs η θα δουλευει τερμα γκαζι?

Αέρα, νερό, ξηρό πάγο = τα ίδια.

άζωτο & cascade θες Z77 αν έχεις καλό κομμάτι.

Link to comment
Share on other sites

thanks Billαρε αλλα περισσοτερο εννοουσα αν υποστηριζονται ολες οι εντολες του νεου επεξεργαστη και οτι αλλο καινουργιο φερνει, ετσι ωστε να αξιζει καποιος να τον εχει σε Ρ67 και οχι να δουλευει κουτσουρεμενος σε καθημερινη χρηση ;)

Link to comment
Share on other sites

Όλα δουλεύουνε κανονικότατα. ( εκτός από το PCI Express που δεν δουλεύει σε PCI-E 3.0 ) [ εντελώς άνευ ουσίας ούτως ή άλλως ]

εσύ δεν έλεγες ότι με ivy θα έχεις και pci-e 3.0 σε όλες τις μητρικές?

Link to comment
Share on other sites

εσύ δεν έλεγες ότι με ivy θα έχεις και pci-e 3.0 σε όλες τις μητρικές?

Κάνε ένα search.

Λέω PCI-E 3.0 unofficially, δηλαδή όχι εγγυημένα, και δεν είπα σε όλες, you have to try & see.

Στην Maximus IV Gene-Z πάντως μια χαρά παίζει PCIe gen3 με τον Ivy πάνω.

U jelly ?

wtfff.png

Link to comment
Share on other sites

Κάνε ένα search.

Λέω PCI-E 3.0 unofficially, δηλαδή όχι εγγυημένα, και δεν είπα σε όλες, you have to try & see.

Στην Maximus IV Gene-Z πάντως μια χαρά παίζει PCIe gen3 με τον Ivy πάνω.

U jelly ?

wtfff.png

Εγώ ενθυμούμαι να λες για όλες.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ενθυμούμαι να λες για όλες.

I double-dare you.

Ενθυμίσαι λάθος.

Και πάλι, δεν έγραψα εδώ ότι δεν θα παίζουνε PCI-e 3.0

Απλά δεν του λέω ότι θα παίζουνε, γιατί κάποιες είτε δεν θα παίζουνε, είτε δεν θα μπορείς να κάνεις το κατάλληλο software/hardware mod για να παίξουνε.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ξερει κανεις τι συμβαινει με τους overclockers.uk; δεν δινει επιλογη αποστολης με courrier Ελλαδα,μονο παραλαβη απο το καταστημα τους.Θα μας τρελλανουν;

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ξερει κανεις τι συμβαινει με τους overclockers.uk; δεν δινει επιλογη αποστολης με courrier Ελλαδα,μονο παραλαβη απο το καταστημα τους.Θα μας τρελλανουν;

Δεν σε τρελλαίνουνε.

Απλά σταματήσανε να στέλνουνε Ελλάδα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now