GoriLLakoS

Software Alarm Clock

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους,

Έχω ένα τεράστιο πρόβλημα! Όποτε κοιμάμαι δεν ακούω κανένα ξυπνητήρι και έτσι δεν σηκώνομαι ποτέ στην ώρα που θέλω!

Υπάρχει/Χρησιμοποιεί κανείς ξυπνητήρι με κάποιο πρόγραμμα το οποίο μπορεί να ανοίξει το PC και να πάιξει συγκεκριμένο Playlist ξέρω γώ?

Έχω στο νου μου να έχω τέρμα τα ηχεία και να του βάζω ώρες και απλά να ανοίγει το PC και να ξυπνάω (μαζί και όλη η πολυκατοικία :hehe:)

Cheers!

Link to comment
Share on other sites

φιλε εγω εχω βαλει το σταθερο μου να χτυπαει που κανει γ@μημενο θορυβο και ξυπναω. Βεβαια το προβλημα ειναι τι γινεται αν το κλεισω και συνεχισω να κοιμαμαι :P

Link to comment
Share on other sites

Υπήρχε κάποτε. Asus Striker Extreme.

ASUS Special Features.

Music Alarm

Wake up by your favorite music

Wake up to the music of your choice instead of the irritating sound of an alarm clock. The ASUS Music Alarm gives you a personal wake-up call with your favorite CD music when system is off.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους,

Έχω ένα τεράστιο πρόβλημα! Όποτε κοιμάμαι δεν ακούω κανένα ξυπνητήρι και έτσι δεν σηκώνομαι ποτέ στην ώρα που θέλω!

Υπάρχει/Χρησιμοποιεί κανείς ξυπνητήρι με κάποιο πρόγραμμα το οποίο μπορεί να ανοίξει το PC και να πάιξει συγκεκριμένο Playlist ξέρω γώ?

Έχω στο νου μου να έχω τέρμα τα ηχεία και να του βάζω ώρες και απλά να ανοίγει το PC και να ξυπνάω (μαζί και όλη η πολυκατοικία :hehe:)

Cheers!

zlu2j5.png

Link to comment
Share on other sites

Online Alarm Clock και βαζεις το military trumpet....ξυπνάς και ρίχνεις καντήλια...:hehe:

+1000

Δοκίμασα διάφορα alarm clocks αλλά το kukuklok είναι εγγύηση εδώ και 2 χρόνια. Όσες φορές κι αν έχω βάλει military trumpet με δυνατά τα ηχεία, δεν πρόκειται να μην ξυπνήσω! Απλά μια φορά μου έκανε παράπονα η Μιχαέλα από δίπλα γιατί πρώτα ξύπνησε εκείνη και μετά εγώ :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now