Recommended Posts

Πάρε αυτόν τότε

OCZ Agility 3 Series - 120 GB AGT3-25SAT3-120G, 120GB, SSD, Σκληροί Δίσκοι, HardWare, Ηλεκτρονικό Κατάστημα Ψηφιακής Τεχνολογίας,

Και θα έχεις και TRIM. Με τους 2 σε Raid0 το TRIM δεν θα δουλεύει και θα θέλεις ανά 2μηνο-3μηνο φορμάτ για να επανέρχονται οι επιδόσεις.

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν αξίζει, το έχει δοκιμάσει φίλος μου στο παρελθόν και δεν χωράει όσα φαντάζεσαι :-(

120+ GB αξίζει ;-)

Η υπομονή είναι μεγάλη αρετή! Μη βιάζεσαι λοιπόν, αντιθέτως, κράτα τα 50 ευρώ σου στην άκρη να πάρεις από Σεπτέμβρη έναν καλό SSD...

και γτ όχι έναν τέτοιο με + 11?? Έτσι έχεις ένα drive, με ότι συνεπάγεται αυτό - trim κτλπ, και επίσης SATA 3.

49 ευρώ κάνει ο άλλος στην προσφορά!

Link to comment
Share on other sites

49 ευρώ κάνει ο άλλος στην προσφορά!

Ναι και ο Πάνος σου λέει με +11? πάιρνεις κάτι πολύ καλύτερο :T:

Ότι αξίζει σαν τιμή αξίζει αλλά ίσως όχι για κάποιον που θέλει κάτι για Desktop που θα του μέινει και όλα τα συναφή!

Για Netbookάκι ή άλλη χρήση μια χαρά έιναι το value for money του!

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ ότι είναι πολύ καλή η τιμή του. Προσωπικά δεν θα αγόραζα SSD <120 + GB. Με την επερχόμενη πτώση τιμών στους SSD είναι λογικό το ότι προσπαθούν να ξεστοκάρουν, συν το ότι δεν μου "γεμίζει το μάτι" το eshop, για αγορά δίσκου γενικότερα...

----------------------------------------------------

111 - 11 = 100, όχι 49, 49+11=60 όχι 111 που κάνω λάθος;

Link to comment
Share on other sites

Οk then :-)

Το κατάλαβα από την πρώτη στιγμή ότι -προφανώς- δεν είναι μαθηματικό το λάθος άλλα ότι εγώ δεν κατάλαβα κάτι σωστά, γι' αυτό και ρώτησα...

-----------------------------

Όχι ρε συ, αν είναι να δώσει 100+ τότε σίγουρα καλά θα κάνει να δώσει κάτι παραπάνω να πάρει έναν δίσκο να τελειώνει η υπόθεση! Συμφωνώ απόλυτα με τον jax7480

Link to comment
Share on other sites

Αν ενδιαφέρεσαι για ένα drive και δεν μπορείς να διαθέσεις παραπάνω χρήματα τότε χτύπα τον. Είναι μια χαρά τιμή.

Ούτε μεταχειρισμένο δεν βρίσκεις τόσο.

Link to comment
Share on other sites

Ποιά μητρική έχεις; SATA III έχεις;

Desktop ή όχι;

Προσωπικά δεν θα τον έπαιρνα, αν είναι να πας διακοπές τώρα το καλοκαίρι, τότε μπορείς να περιμένεις! Αν όχι (+) αν δεν έχεις SATA III στην μηρτρική σου, άρα δεν θα δεις διαφορά με το να αγοράσεις έναν δίσκο για SATA III, τότε αξίζει. Από το θέμα τιμής νομίζω στο είπαν όλοι ότι αξίζει, τι σε προβληματίζει λοιπόν;

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now