Recommended Posts

Γιώργο πολύ όμορφο! Και στο Event που το είδαμε φάνηκε η ποιότητα της δουλειάς..! Μην ακούς αυτά που λένε για μεγαλύτερους πίσω τροχούς και φλόγες να βγαίνουν από το τροφοδοτικό.. αυτά είναι καγκουριές..! :D :D

Link to comment
Share on other sites

Κι απο εμενα ενα απλο μπραβο εδω... τα υπολοιπα στα ειχα πει στο event που το ειδα απο κοντα.

Η αληθεια ειναι οτι τοτε δε σε ρωτησα, για ποιο λογο δεν το εχεις στη gallery του site σου, αλλα,

τωρα καταλαβα οτι βιαζοσουν πολυ :)

Link to comment
Share on other sites

Υπέροχη η πρόσοψη σε άσπρο!

Εκεί στην αντλία λίγο μπερδεύτηκα, νόμιζα ότι είναι wastegate, είχα επηρεαστεί από τα προηγούμενα ...αυτοκινητιστικά :hehe:

Πάντως στα σοβαρά, με την ποιότητα της δουλειάς του Κοπρίτη δεν αιφνιδιαστικά καθόλου. Εκεί που πραγματικά ψαρώνω κάθε φορά στα build του, είναι οι λεπτομέρειες. Τα αλεν σφιγκτηρακια και οι γαλάζιες βίδες στην vga ήταν που με έκαναν να πω το "daaaaaaaamn!" :)

Πολύ όμορφο αποτέλεσμα, top notch η δουλειά με τα μέταλλα και το λευκό/γαλάζιο, είναι κλασικά ομάδα που κερδίζει. Keep it up :T: :T: :T:

Link to comment
Share on other sites

Το κουτι που θα ηθελα να εχω! Ασπρο-μαυρο-μπλε και πανεμορφη υλοποιηση!!

Ισως οι τροχοι να παρεμεναν νικελ μιας και το μαυρο κρυβει τις εκπληκτικες τους λεπτομερειες? Αλλα ισως να ειναι ετσι λογω των φωτογραφιων.. Μπορεις να μου κανεις 4 για την Stackerακλα μου? :) Αλλα κ εγω μαυρους θελω :hehe:

Link to comment
Share on other sites

απο κοντά δε μπορεί κανείς να γνωρίζει πόση δουλειά έχει πέσει για να γίνει το κουτί αυτό. τώρα που διάβασα ολο το projectlog πήρα χαμπάρι.

εξαιρετική δουλειά , άψογο το αποτέλεσμα , πολλά bravo!

καλοδούλευτο να'ναι

Σ'ευχαριστω πολυ.

Δυστυχως θα το δεις κι εσυ στην πορεια.

Οσο πιο πολυ χρονο αφιερωνεις σε κατι ωστε να μοιαζει εργοστασιακο τοσο πιο πολυ κρυβεται η δουλεια που εχει πεσει στα ματια ενος παρατηρητη.

Αντε να δειξεις σε εναν μη γνωστη υδροψυξης, το tainted freshly squeezed του Μιχαλη, και να τον πεισεις οτι δεν βγαινει ετσι το συστημα ετοιμο απο το εργοστασια

αλλα καθεται ανθρωπος και φτιαχνει αυτες τις συνδεσμολογιες και να του πεις και ποση ωρα χρειαζεται αυτο.

Φανταζομαι οτι ξερεις τι βλεμμα θα εισπραξεις ε?

Ωραίος ρε Γιώργη! Πάρα πολύ όμορφη μόντα! :T:

Από όλη τη πανέμορφη δουλειά, εντύπωση μου έκαναν οι ρόδες, ΕΥΓΕ! :T:

Να σαι καλα George.

κοιτα να δεις που στο τελος θα βγαλω και καμια γκομενα με αυτα τα ροδακια

πολυ επιτυχια σου λεω!

Γιώργο πολύ όμορφο! Και στο Event που το είδαμε φάνηκε η ποιότητα της δουλειάς..! Μην ακούς αυτά που λένε για μεγαλύτερους πίσω τροχούς και φλόγες να βγαίνουν από το τροφοδοτικό.. αυτά είναι καγκουριές..! :D :D

ειδες ειδες κατι πραγματα ρε Γιαννη!

να δεις που καποτε θα μας πουνε και καγκουρες...

Κι απο εμενα ενα απλο μπραβο εδω... τα υπολοιπα στα ειχα πει στο event που το ειδα απο κοντα.

Η αληθεια ειναι οτι τοτε δε σε ρωτησα, για ποιο λογο δεν το εχεις στη gallery του site σου, αλλα,

τωρα καταλαβα οτι βιαζοσουν πολυ :)

Σ'ευχαριστω,

δυστυχως ο χρονος πολλες φορες δεν αφηνει περιθωρια να κανεις αυτο που πραγματικα θες. (ειτε προκειται για event, ειτε για παραδοση σε πελατη ειτε για διαγωνισμο κτλ)

Αλλα το καλο ειναι οτι παντα μενεις με ορεξη και ιδεες για επομενο build!

Υπέροχη η πρόσοψη σε άσπρο!

Εκεί στην αντλία λίγο μπερδεύτηκα, νόμιζα ότι είναι wastegate, είχα επηρεαστεί από τα προηγούμενα ...αυτοκινητιστικά :hehe:

Πάντως στα σοβαρά, με την ποιότητα της δουλειάς του Κοπρίτη δεν αιφνιδιαστικά καθόλου. Εκεί που πραγματικά ψαρώνω κάθε φορά στα build του, είναι οι λεπτομέρειες. Τα αλεν σφιγκτηρακια και οι γαλάζιες βίδες στην vga ήταν που με έκαναν να πω το "daaaaaaaamn!" :)

Πολύ όμορφο αποτέλεσμα, top notch η δουλειά με τα μέταλλα και το λευκό/γαλάζιο, είναι κλασικά ομάδα που κερδίζει. Keep it up :T: :T: :T:

Τhanks ρε, οσο για το wastegate, χμ! τωρα που το λες...

Χαιρομαι παντως πολυ που εκτιμησες κι εσυ τις λεπτομερειες, για καποιους μπορει να ειναι περιττα μπλιμπλικια, για αλλους κερασακι, αλλα σε τελικη αναλυση, αφου για παρτη μας τα φτιαχνουμε, ο καθενας βαζει οτι του αρεσει και του κανει κλικ.

Το κουτι που θα ηθελα να εχω! Ασπρο-μαυρο-μπλε και πανεμορφη υλοποιηση!!

Ισως οι τροχοι να παρεμεναν νικελ μιας και το μαυρο κρυβει τις εκπληκτικες τους λεπτομερειες? Αλλα ισως να ειναι ετσι λογω των φωτογραφιων.. Μπορεις να μου κανεις 4 για την Stackerακλα μου? :) Αλλα κ εγω μαυρους θελω :hehe:

μεσα στο μυαλο μου εισαι ρε

με το μαυρο οντως χαθηκε αρκετα το pattern.

Kι ελεγα να περασω τα χειλη των τρυπων με φρεζακι να καθαρισουν περιμετρικα

σαν τα βουρτισμενα στεφανια των μαυρων ζαντων

να ξεχωρισουν λιγακι ξανα οι οπες.

Τωρα για το stackerακι σου

υπαρχουν αλλα και πιο οικονομικα κολπα

κανε λιγο υπομονη για το επομενο mini log και θα καταλαβεις

Link to comment
Share on other sites

οπα οπα νεο stacker project ? περιμενω :D

οσο γιαυτο που ειπες το παθαίνω και εγω κάθομαι ωρες ατελείωτες σε μοντες που δεν φαίνονται αν δεν ανοίξεις το κουτι .

Link to comment
Share on other sites

Κορυφαίο βγήκε. Αν και το συγκεκριμένο κουτί δεν μου αρέσει καθόλου, το αποτέλεσμα είναι φανταστικό.

Μία αλλαγή θα πρότεινα.

Ο exhaust 12αρης, να δεχθεί ένα κοντό χωνί, σε γυαλιστερό μπλε (σαν την MCP655) ώστε να μοιάζει με φιλτροχοάνη...

Link to comment
Share on other sites

Καλά... τα σχόλια της παρουσιασης είναι όλα τα λεφτά.

Το λευκό , σε τόση έκταση και η λεπτομέρια με τις μπλε ανοδιωμένες βίδες, με έχει ενθουσιάσει!!

Συγχαρητήρια.

p.s. τα σπόιλερ δίνουν και στις μνήμες ή μόνο στο cpu?:)

Link to comment
Share on other sites

Άπαιχτος. Δεν υπάρχουν λόγια να περιγράψουν το αποτέλεσμα, απλά χάρμα οφθαλμών! Όταν υπάρχουν ιδέες, φαντασία, πρόθεση, χρήμα, υλικά και εργαλεία, γίνονται θαύματα, η αλήθεια να λέγεται...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now