Tziko

Κλείσιμο στην ψυχρα

Recommended Posts

Γεια σας παιδια τον τελευταιο καιρο το πσ μου κληνει συνεχος μετα απο 5 - 15 λεπτα χρησεις , λες και πευτη η ασφαλεια , καποια suggestions.

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Τερματίζει το λειτουργικό κανονικά ή απλά σαν να κόπηκε το ρεύμα;

Μετά ξαναναβει και όλα ok; Θερμοκρασίες έχουμε κοιτάξει; Επίσης, πες μας και ένα part list.

Link to comment
Share on other sites

Σαν να κοπηκε το ρευμα φιλε μου , οταν επανερχεται απλα μου λενε τα windows οτι το πσ εκλησε αποτομα κτλπα γενικοτερα δεν εχω κανενα προβλημα, η θερμοκρασιες κιμενονται γυρο στο 55 - 60.

Part list ( ενοεις τι φοραει το πσ μου ετσι? ) :

Mobo : Acer FMCP7AM

CPU : Intel Core 2 Quad Q9300 @ 2500 MHz

GPU : Nvidia Geforce GT 120

Link to comment
Share on other sites

Τρέξε ένα linx κοιτώντας θερμοκρασίες, να βεβαιωθείς ότι δεν ξεφεύγει σε κάποια φάση η θερμοκρασία σε load. Αν δεις ότι η θερμοκρασία σκαρφαλώνει πολύ, παίζει το σβήσημο να είναι από αυτό.

Επίσης κάνε και ένα memtest bootable για να είσαι σίγουρος ότι δεν είναι μνήμες.

Τέλος δοκίμασε το OCCT στο psu test για να δεις μήπως το τροφοδοτικό σου ( ; ) είναι για κάποιο λόγο ετοιμόρροπο.

Αυτά σαν πρώτες σκέψεις. Δες τα, και το ξαναβλέπουμε :)

Link to comment
Share on other sites

Χαλαρώστε λίγο ρε!

@Tziko, την επόμενη φορά που θα γράψεις έτσι έχεις πάει για Banιο για 10 ημερούλες να ηρεμήσεις.

@infinum Relax λίγο. Θα μπορουσες να του πέις να χρησιμοποιήσει κάποιον ορθογράφο για να μην κάνει τόσο ορθογραφικά.

Link to comment
Share on other sites

Η Συμπεριφορα μου ειναι αξιοπρεπής οσο βρισκομαι στα φορυμς αλλα οταν καποιος δεν με σεβεται δεν προκειται να τον σεβαστω , Γορριλακος συγνωμη για την αναταραχη που προκαλεσα.

Link to comment
Share on other sites

η γραφή του κάθε ανθρώπου είναι προτέρημα απλά μόνο και μόνο Ελληνικά που γράφεις πιστεύω αρκεί...τώρα αν κάποιες φορές δεν γράφεις σωστά τις λέξεις κάνε απλά ένα αριστερό κλικ και θα διορθώσεις τις εκφράσεις.....φιλικά

Link to comment
Share on other sites

Η Συμπεριφορα μου ειναι αξιοπρεπής οσο βρισκομαι στα φορυμς αλλα οταν καποιος δεν με σεβεται δεν προκειται να τον σεβαστω , Γορριλακος συγνωμη για την αναταραχη που προκαλεσα.

Κατανοητό, απλά μην χρησιμοποιούμε τέτοιες εκφράσεις δημόσια.

Κάνε του ένα report και μας σκάει επι τόπου αναφορά με email :T:

Link to comment
Share on other sites

Κατανοητό, απλά μην χρησιμοποιούμε τέτοιες εκφράσεις δημόσια.

Κάνε του ένα report και μας σκάει επι τόπου αναφορά με email :T:

συμφωνώ με τον admin έτσι πράττουμε σε περίπτωση μη σωστής λειτουργίας του φόρουμ..σαν χρήστες

Link to comment
Share on other sites

η γραφή του κάθε ανθρώπου είναι προτέρημα απλά μόνο και μόνο Ελληνικά που γράφεις πιστεύω αρκεί...τώρα αν κάποιες φορές δεν γράφεις σωστά τις λέξεις κάνε απλά ένα αριστερό κλικ και θα διορθώσεις τις εκφράσεις.....φιλικά

διαφωνώ. υποχρέωση του καθενός είναι να μπορεί να χρησιμοποιεί το γραπτό λόγο ορθώς τουλάχιστον στη μητρική του γλώσσα. είναι ντροπή να βλέπεις ρήματα σε α' ενικό με κατάληξη σε "ο" . έλεος. υπάρχουν περιπτώσεις εδω που μετα βίας μπορείς να καταλάβεις το νόημα λογω ορθογραφικών λαθών .

δε μιλάω βέβαια για άτομα με δυσλεξία ,άτομα που εχουν γεννηθεί/μεγαλώσει στο εξωτερικό.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now