stefanos1992

Performix Plasti Dip

Recommended Posts

Distributors for Greece

« Back to Map

Company: M&P Export

Postal Code: 08736

Phone: 732-223-0160

Fax: 732-223-6745

Contact: lreiman@mpexport.com

Website: M&P Export Management

Το 2010 το είχαν αυτοί εδώ

Μεταλλοβιομηχανικη ΑΕ στην Κρητη. τηλ 2810-223960.

Πάρε ένα τηλέφωνο να τσεκάρεις.

Ζάντες θέλεις να βάψεις και να έχουν αφή καουτσούκ? :D

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα.Πολύ οργανωμένο το forum.Ο λόγος που γράφω πρώτα σ'αυτό το θέμα είναι η τρέλα που έχω με το προιόν plasti dip.Ένα βιντεάκι μου στο youtube είναι αυτό [media]

[/media] .Έχω μαγαζί στη Θεσσαλονίκη και το εμπορεύομαι οπότε αν κάποιος ενδιαφέρεται ας μου στείλει προσωπικό μήνυμα.Η τιμή του είναι 22ευρώ συν τα μεταφορικά.Αν μιλάμε για πολλά κομμάτια η τιμή θα είναι καλύτερη.Αν νομίζετε ότι δεν θα έπρεπε να κάνω διαφήμιση τότε όλα ok.Ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φίλε, κανονικά θα έπρεπε να σου ζητήσουμε εκκατομύρια για την διαφήμιση που κάνεις :P αλλα επειδή δεν έχει να κάνει

100% με την θεματολογία του forum το αφήνουμε έτσι (μέχρι να βγάλεις τα εκκατομύρια και να μας δώσεις ποσοστό).

Θέλεις να μας γράψεις δημόσια στοιχεία επικοινωνίας για το μαγαζί σου για να ξέρουμε ποιον θα κυνηγάμε εάν κάτι πάει στραβά?

Η τιμή των 22? τι συμπεριλαμβάνει(ποσότητα)? Είναι σε μορφή spray can? Αυτό το έχεις και σε μορφή για αερογράφο? Σε τι χρώμματα το έχεις?

Link to comment
Share on other sites

Πάντως στο Amazon.com ξεκινάνε τα spray απο $8,95 εδω, με μεταφορικά $5.99 σύνολο δηλαδή 11.51? στην πόρτα μας

και χωρίς τίποτα έξτρα τελωνέια κτλ.

Από Amazon Γερμανία πλευρά ξεκινάνε απο 11.80? (μάλλον ανάλογα το χρώμα) τα 400ml σε μαύρο χρώμα εδώ και ανεβαίνουν. Στο λινκ που σου εδωσα κοίτα πιο κάτω να δείς και άλλα χρώμματα. Μεταφορικά 4.95?. Σύνολο δηλαδή 16.75?

Χμμμ...μάλλον δεν θα βγάλεις εκατομμύρια από τα μέλη του hwbox μιας και οι περισσότεροι δεν έχουν θέμα να αγοράζουν απο το Internet από την άλλη άκρη του κόσμου :)

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκιο.Δεν μπορώ να κοντραριστώ με το amazon.Αυτή τη στιγμή διαθέτω το μαύρο ματ σε σπρέι των 400ml.Η τιμή γίνεται 20ευρώ σε περίπτωση αρκετών σπρέι.Συγνώμη πάντως για την έμμεση διαφήμιση.Το έκανα γιατί είδα ότι υπάρχει ενδιαφέρον.Πάντως όταν γίνω εκατομυριούχος θα σου στείλω μια επιταγή...!

Link to comment
Share on other sites

παιδιά ξέρει κανεις που μπορώ να βρω Performix Black Plasti Dip SPRAY στην Eλλάδα?

Υπαρχει. εγω το αγορασα απο την σελιδα ergomarket.gr κια ειναι το αυθεντικο plastidip οχι το γερμανικο.Εκανα τισ ζαντες ολα μια χαρα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now