Pastelidis.n.s.

Χρόνια Πολλά Hipro5 :D

Recommended Posts

Χρόνια πολλά και καλά υπεραιωνόβιε Hiprίδη :T:

Ότι επιθυμείς! Άντε άντε, άλλος ένας χρόνος και μετά μπορείς να βγάλεις δίπλωμα για αμάξι επιτέλους :hehe:

Τσακίσου και γύρνα στην ενεργό δράση τώρα...σου δίνω ακόμα ημέρες μέχρι να μπέι το 2013!

Link to comment
Share on other sites

47 ειναι η παλιογρια

George χρονια πολλα

Όλο μαμακίες λες εσύ!!.......ΖΗΛΕΥΕΙΣ τα ΝΙΑΤΑ μου και την ΟΜΟΡΦΙΑ μου σκ@τόγερε!..... :whistling:

Αντε άντε με πλησιάζεις σιγά-σιγά εγώ περιμένω :hehe: Χρόνια πολλά Γιώργαρε να τα κατοστήσεις και να χαίρεσαι την οικογένεια σου.

Να!!.........Άλλος ένας μαμάκας ΖΗΛΙΑΡΗΣ!........Τι λες βρε ψοφόγερε κι εσύ που σε πλησιάζω στην ηλικία!......... ΕΙΚΟΣΙ (20) χρόνια διαφορά έχουμε!.......

ΤΙ είναι αυτοί βρε παιδάκι μου?.....Να ΜΗ δούν ένα ΝΕΟ παλικάρι!.........Αμέσως να του την πουν απ'τη ζήλια τους!..........Ουυυυυυυ ρεεεεεε......

Χρόνια πολλά και καλά υπεραιωνόβιε Hiprίδη :T:

Ότι επιθυμείς! Άντε άντε, άλλος ένας χρόνος και μετά μπορείς να βγάλεις δίπλωμα για αμάξι επιτέλους :hehe:

Τσακίσου και γύρνα στην ενεργό δράση τώρα...σου δίνω ακόμα ημέρες μέχρι να μπέι το 2013!

Πως και πως περιμένω να μεγαλώσω λίγο ακόμα για να βγάλω δίπλωμα γι'αμάξι!......

Βέβαια το άλλο με το "υπεραιωνόβιε" ΔΕΝ το κατάλαβα καλά!..... Τι εννοεί ο ποιητής? ............ Αααααααααα..........ΤΩΡΑ το 'πιασα!!!........Εννοείς να ζήσω πολλά χρόνια!........Σ'ευχαριστώ φίλε μου καλέ!......... :)

Σας ευχαριστώ και όλους τους υπόλοιπους για τις ευχές σας.... :)

.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ παιδιά. :)

Χρονια πολλα παλίκαρι !!!! :drinks:

ΕΤΣΙΙΙΙΙΙΙ..!!........Να βρε ζώα ποιοί είναι οι πραγματικοί φίλοι!..........Παλιοαλήτες, μουστόγριες, και γενικώς όσοι λεγώσατε "tsan"!..... :P

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now