alphastorm

διαθεσιμοτητα και επιλογη κουτιου

Recommended Posts

πριν λιγο καιρο αποφασισα να παρω κουτι και αμεσως το πρωτο που ερωτευτηκα ηταν το fractal design define xl , γενικα μου αρεσουν αυτα τα κκουτια..

το παρηγγειλα λοιπον απο καταστημα ελλαδας - δεν αναφερω ονομα μην και θεωρηθει δυσφημηση-

ωστοσο μετα απο 20 μερες αποφασισαν να μου πουν οτι τελικα δεν θα φερουν κουτι και οτι ο προμηθευτης τους κοροιδευε ... ασχετα που μου ειχαν πει οτι το ειχαν και σημερα η αυριο θα το εχω ...

πηρα στην msystems και μου ειπαν πως ο κατασκευαστης σταματησε !? την κυκλοφορια του συγκεκριμενου μοντελου..

εαν ισχυει αυτο προφανως θα χρειαστω να παρω καποιο κουτι

full tower μεχρι 180ε και με σχεδιασμο αν υπαρχει φυσικα οσο το δυνατον πιο κοντα... (το παραθυρο δεκτο- εξαλλου και εγω να το μονταρω ηθελα το define)

ακουω προτασεις η ακομα καλυτερα αν ξερει καποιος τι παιζει πραγματικα με το xl...

χιλια θενκς και παλι

Link to comment
Share on other sites

τα εχω πετυχει και εγω ...

νομιζω ειχα διαβασει καπου οτι αν δεν βαλεις υγρα χανουν απο αποψη θερμοκρασιων - οτι δεν εχουν δηλαδη πολυ καλα συστηματα ψυξης αλλα δεν ειμαι σιγουρος.

τα εχει καποιος ? να μας πει αποψεις?

Link to comment
Share on other sites

το βρισκω μικρο.. (οχι οτι δεν μου κανει αλλα θελω κατι μεγαλυτερο)

και βασικα δεν μου αρεσει εξωτερικα ..

to switch δεν το βρισκω σε ελληνικα μαγαζια ...

Link to comment
Share on other sites

Corsair Graphite Series 600T Silver | Skroutz.gr εγω σε αυτα τα λεφτα δαγκωτο αυτο αλλα σε ασπρο μαλλον!

edit:Msystems.gr - Προϊόντα - Corsair Special Edition White Graphite Series 600T Mid-Tower Case αυτο δηλαδη!

να σου πω την αληθεια πολυ πιο ομορφο μου φαινετε το stryker

επισης αμα ειναι και full tower η γενικα μεγαλοο

θα ταν ωραιο...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now