Speedo

WARhammer arrives at 18 sept

Recommended Posts

Για το Online λες έτσι?

Δεν παίζω τέτοια (μόνο το Eve θα ξεκινούσα από ΜΜΟ), αλλά δεν άργησε υπερβολικά πολύ να βγει το Warhammer?

Έχω ακούσει από τους "καμμένους" ότι δεν αξίζει και τόσο, γι αυτό ρωτάω.

Link to comment
Share on other sites

Ναι είναι online game . 8α χτυπήσει το μονοπώλιο του World of Warcraft

Με το που ανοίξουν οι σερβερς βλεπω 2 εκατομυρια players να παίζουν φυσικά πολυ μακριά απο τα 10 εκατομυρια του wow άλλα το wow έχει και 4 χρονια στην αγορά

Ι αποτυχία τις χρονιας στα mmo φέτος ιταν το Ages of Conan 4 χρονια developing

και βγάλαν μια πατατα..

βασικά απο τότε που μπλεξεις με ΜΜΟ δεν γυρνάς πίσω ειναι ένας μικρός κόσμος

Δεν νομίζω να αργησε 3.5 χρονια developing το WARhammer

Link to comment
Share on other sites

Το Warhammer ήταν να βγει πέρσι τέτοια εποχή, όχι φέτος. Το καθυστερούσαν συνέχεια και οι παίχτες αγανάκτησαν. Το Conan ήταν ένα καλό διάλειμμα από το WoW μου έχουν πει, κάποιοι μάλιστα ακόμα παίζουν.

Όλα αυτά βέβαια είναι μπαρούφες μέχρι να βγει το Lich King, όπου και πάλι όλους τους βλέπω να γυρίζουν στο WoW :P

Link to comment
Share on other sites

Ήταν να βγει πέρσι τεττοια εποχή γιατι ξεμεναν απο χρημα και έπρεπε να το βγάλουν ατελείωτο με το που τους αγόρασε ι ΕΑ ήρθαν και τα delays , έπεσε το χρημα

Όσο για το ages of conan ειλικρινά πάρα μα πάρα πολλή κακό παιχνίδι

2008 mmorpg και εψαχνες grinding group γιατι δεν είχες άλλα quest να κανεις λες και έπαιζα κάνα free mmorg όπως το MU Online άμα αρχίσω να λέω τα - του 8α τραβάω τα μαλλιά μου το + έχει καταπληκτικά γραφικά άλλα αυτό δεν φτάνει

σε 6 μηνες με συνεχείς update ίσως στρώσει

Όσο για το 2 expansion του wow έχεις δίκιο lol άλλα 8α υπάρχει κάποιος ανταγωνισμός τώρα τουλάχιστον.

4 χρονιά WoW έπαιζα απο την πρώτη μέρα. και με το expansion θα ξαναπεξω σίγουρα , ι blizzard τα εχει σκατωση σε πολλά πράγματα καιρός να έχει λίγο ανταγωνισμό.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now