Recommended Posts

Καλησπέρα και πάλι παίδες!

Δεν βλέπω κινητοποίηση και οι μέρες περνάνε! Μην χάσουμε αυτήν την ευκαιρία.. ασχοληθείτε για να τρέξουμε τις παραγγελίες! :D

Link to comment
Share on other sites

κατα 99% μεσα και εγω guys...εχω ετοιμασει καλαθι αλλα θελω προταση για καλο ΑΤΧ pin remover...γιατι το σετακι που εχει στο μαγαζι δε μου γεμιζει το ματι...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παίδες..!

Ανωνυμε, ψάξε να δεις το pin extractor της Molex.. Το πιο ακριβό μεν (15-20?) αλλα κρατάει μια ζωή..! Googlαρε το και θα σου δώσω και εγω link..!

http://lutro0-customs.com/products/original-molex-extractor

Αυτο είναι, μπορει να το βρεις φτηνότερα αν το ψάξεις λίγο.. Είναι ότι πιο ποιοτικό παίζει ..!

Edited by PinwmpireS
Link to comment
Share on other sites

εχεις αγορασει απο τον συγκεκριμενο??? κανει καιρο να ρθει Ελλαδα?

το ιδιο εχει και ο Nils λιγο ακριβοτερο αλλα ειναι Γερμανια και θα το χω μετα το Πασχα...

αλλου δε βρηκα... ουτε ebay... αν εχεις κατι αλλο υποψην ευπροσδεκτο...

ΥΓ: σου στειλα και πμ με το καλαθι...

Link to comment
Share on other sites

Αν δεις στο Worklog μου, έχω βάλει φωτογραφίες με μερικά από τα προϊόντα του! Επίσης σε αυτό το post θα δεις γιατί σε συμφέρει καλύτερα αυτό από του Nils. Δεν έχω αγοράσει από το συγκεκριμένο μαγαζί, τα προϊόντα του που έχω στα χέρια μου είναι μέρος χορηγίας για το project μου. Έκαναν 3-4 μέρες να έρθουν, του ζήτησα και μου τα έστειλε με λεωφορείο ( για πιο γρήγορα ) και πήγα και πήρα το δέμα από τα γραφεία της εταιρίας στο κέντρο της Αθήνας. Το είδα το καλάθι σου.. μπήκε μαζί με τα άλλα καλάθια.. στο τέλος του μήνα θα γίνει η παραγγελία!

Link to comment
Share on other sites

δε λεω για το sleeve... για το Molex Pin Remover λεω :)

αυτος εδω πρεπει να ειναι Αμερικα(25$ ελαχιστη παραγγελια)

Original Molex Extractor by Molex | Lutro0 Customs

ενω απο Νιλς Γερμανια

Pin-Remover by MOLEX - The Original | Sleeve-Tools | Sleeve Kits + Tools | MDPC Sleeve | MDPC-X International

αλλου δε το χω βρει...

Link to comment
Share on other sites

Τώρα σε ένιωσα.. για το Molex Extractor, εγώ το έχω πάρει από τον Nils..

Checkαρε αυτά τα Link, δεν είναι μεγάλη η διαφορά στα χρήματα και δεν ξέρω πόσο καιρό κάνουν τα στείλουν.. Κάνε έναν κόπο και στείλε τους ένα mail να τους ρωτήσεις. Της Molex είναι τα ΚΑΛΥΤΕΡΑ.. μην κάνεις το λάθος και δεν πάρεις Molex..

0011030044 Molex Inc | WM9918-ND | DigiKey

Molex Incorporated - 11-03-0044 - Connector and Crimp Tooling - Insertion and Extraction Tools - Allied Electronics

Να ξέρεις ότι το Pin Extractor της Molex έχει κωδικό 11-03-0044, googlαρε το και ψάξου λίγο.. Σίγουρα θα βρεις άπειρες πηγές για να το προμηθευτείς!

Link to comment
Share on other sites

Ακούω απο πολυ κόσμο ότι δεν σας αφήνει να γράψετε εδω.. Δεν βλέπω κάποιο πρόβλημα ρε παίδες, σας βγάζει κάποιο μήνυμα οταν πάτε να γράψετε?

Link to comment
Share on other sites

no problem here... απλα αν πατησεις στο "Απαντηση στο θεμα" δε κανει κατι...σε βγαζει απλα στη γρηγορη απαντηση

για full editor πρεπει να πατησει καποιος στο "Επεξεργαστης Κειμενου" κατω απο τη γρηγορη απαντηση

Link to comment
Share on other sites

Όταν πατάτε "Απάντηση στο θέμα" σε πετάει στον απλό editor κειμένου που είχαμε ανέκαθεν και στο προηγούμενο box. Με την διαφορά ότι τώρα λέγεται Γρήγορη Απάντηση :P

Αν πατήσετε Απάντηση με παράθεση, είναι το quote, αν θέλετε να quotάρετε τον από πάνω και να απαντήσετε πάνω σε κάτι συγκεκριμένο που έγραψε.

Και τέλος έχουμε τον Επεξεργαστή κειμένου που σε βάζει στον full editor.

Απλά δεν κατάλαβα ποιο είναι ακριβώς το πρόβλημα, για αυτό τα έγραψα μια φορά όλα :P

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και πάλι παίδες!

Οι μέρες πέρασαν και δυστυχώς δεν έχω δει μεγάλο ενδιαφέρον από μέρους σας.. Τα καλάθια που μου στείλατε σε π.μ. είναι λίγα και το πρόβλημα είναι ότι δεν θα μπορέσουμε να πετύχουμε καλές τιμές! Προτείνω να δώσουμε μερικές μέρες περιθώριο ακόμα ώστε να μαζευτούν μερικά άτομα ακόμα και να γίνει η παραγγελία λίγο μεγαλύτερη για το όφελος όλων μας! Περισσότερες παραγγελίες - μεγαλύτερη έκπτωση! :D

Αν έχετε πρόβλημα μπορώ να προχωρήσω τις παραγγελίες όπως είναι τώρα αλλά φυσικά με μικρή (μπορεί και καθόλου) έκπτωση! Αν πάλι δεν έχετε πρόβλημα, τότε θα περιμένουμε μερικές μέρες ακόμα!

Φιλικά, Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now