lagiator

2 καμμένα τροφοδοτικά σε 1 βδομάδα.. :S

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά..Πριν 4-5 μέρες σταμάτησε να δουλεύει το ανεμιστηράκι του τροφοδοτικού μου..Το άνοιξα και το έφτιαξα...Την επόμενη μέρα ξανά σταμάτησε..Λοιπόν παράγγειλα καινούριο τροφοδοτικό από το e-shop..Σήμερα σταμάτησε να δουλεύει και το ανεμιστηράκι από το παλιό μου pc..

Ξέρετε τι φτέει; Είναι απλό σύμπτοση;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά χελπ!!

Σήμερα έφτασε το THERMALTAKE W0101 TR2 POWER 550W. Το βάζω στο pc..πατάω να ανοίξει και δεν άνοιγε..Αλλάζω ένα μικρό διακοπτάκι που είχε από πίσω.Ξαναπατάω να ανοίξει το pc και γίνεται έκρυξη..Τί έγινε;

:confused:

ΗΕΛΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠ

Link to comment
Share on other sites

Πολύμπριζο / Πρίζα - μπορεί να χάλασαν. Το έχω πάθει με μετασχηματιστές, μου έκαιγε το πολύμπριζο όποιον και να έχωνα πάνω.

Για τσέκαρέ το ;)

Επίσης, όσον αφορά το διακοπτάκι που λες ότι πάτησες...

Ήταν ο μετατροπέας τάσης από 220V σε 110V που έχουν στην Αμερική. Με λίγα λόγια, με το που πέρασαν τα 220V έγινε το καμπούμ...

Link to comment
Share on other sites

ναι αυτό είναι καλή ιδέα :tolya:

Με το εν λόγω emoticon δεν βγάζω άκρη οπότε:

1) Αν το εννοείς ειρωνικά, τότες λυπάμαι, σου εύχομαι καλά μυαλά. ( ναι είμαι κακός άνθρωπος, αδυναμία μου είναι, sorry )

2) Αν δεν το εννοείς ειρωνικά, τότε μπράβο, είσαι σωστός και "μάγκας".

Γιατί μάγκας δεν είναι αυτός που τα ξέρει όλα ή νομίζει/ισχυρίζεται ότι τα ξέρει όλα, μάγκας είναι αυτός που δεν ντρέπεται και έχει τα κότσια να παραδεχτεί ότι κάτι δεν ξέρει ή δεν κάνει καλά ή είναι εκτός του χεριού του.

:bravo:

Φιλικά,

Bill

υ.γ. αν δεν σου επιτρέπει το οικονομικό σου να πληρώσεις τεχνικό να στο φτιάξει, κλπ, πες το όλο και κάποιος από εδώ θα προσφερθεί να σε βοηθήσει αφιλοκερδώς :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now