JC_Denton

Portal Prelude !

Recommended Posts

Και θαυμαστικό κιόλας, γιατί μου άρεσε το original τρελά!

Το έχω τερματίσει 3 φορές, είναι απλά απίστευτο κατ' εμέ. Τι είναι όμως το Prelude?

Κάποια καλά παιδιά ξεκίνησαν ένα mod εδώ και ~9 μήνες, το οποίο θα ήταν η ιστορία του Portal πριν τα επεισόδια του original game. Στην ουσία, ένα prequel του παιχνιδιού.

Πριν 6 μέρες αποφάσισαν να το ανακοινώσουν επίσημα. Μέσα σε 3 μέρες η Valve αποφάσισε να επικοινωνήσει μαζί τους, εκφράζοντας τη συμπαράστασή της. ΑΥΤΗ είναι εταιρεία.

Το παιχνίδι θα διανέμεται δωρεάν μέσω του Internet όταν θα είναι έτοιμο.

Επίσημο Trailer

Επίσημη ιστοσελίδα

Link to comment
Share on other sites

Πήγα να το κατεβάσω, αλλά προς το παρόν είναι μόνο για μέλη του Fileplanet. Όταν κυκλοφορήσει κι από αλλού θα το δούμε :)

Τι είδος είναι, γιατί δεν κατάλαβα...?

Link to comment
Share on other sites

Πήγα να το κατεβάσω, αλλά προς το παρόν είναι μόνο για μέλη του Fileplanet. Όταν κυκλοφορήσει κι από αλλού θα το δούμε :)

Τι είδος είναι, γιατί δεν κατάλαβα...?

Δεν ήταν μόνο για τα μέλη του Fileplanet βρε :D

Πάτα στο Download Now και διάλεξε το Ολλανδικό Πανεπιστήμιο, θα τερματίσει η γραμμή σου εύκολα :D

Το παιχνίδι το έχω παίξει μέχρι το 9ο Chamber, είναι αρκετά πιο δύσκολο από το Portal αλλά ταυτόχρονα, ευχάριστα δύσκολο (το Portal ήταν way-too-easy σε κάποια σημεία).

Έχει αρκετό χιούμορ και ωραία υπόθεση, i likez :D

Μόνο κακό - υπερθερμαίνεται η 8600 GT και throttl-άρει...:(

Ούτε το XPS μου τη γλίτωσε (το κάνει και σε μερικά πολύ βαριά HD), με βλέπω να παίρνω τηλ τη Dell :/

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now