Recommended Posts

[NEWS_IMG=20 Χρόνια Need for Speed!]http://www.hwbox.gr/images/news_images/racing3.jpg[/NEWS_IMG] Το -για πολλούς- θρυλικό franchise Need For Speed πριν από μερικά 24ωρα έκλεισε τα 20 χρόνια παρουσίας στην αγορά των video games και η EA έδωσε στη δημοσιότητα ένα tribute trailer για να το γιορτάσει.

Μέσα από το παρακάτω βίντεο και ουσιαστικά μέσα σε κάτι περισσότερο από 1 λεπτό, παρουσιάζεται η εξέλιξη της εν λόγω racing σειράς. Εσείς ποιο παιχνίδι της σειράς ευχαριστηθήκατε πιο πολύ;

Link to comment
Share on other sites

F@k συγγνώμη, μπέρδεψα το "Yoshi" με το "winters"... άντε κάνε τρελίτσες με τον Παστελίδη και μην ψάχνεις λάθη σε μένα... Παλιο Συριζαίε

Link to comment
Share on other sites

underground 3 τωρα ! χωρις hyper cars και λαλακιες ...

Κι εγώ αυτό λέω. Να γυρίσει στις παλιές καλές εποχές. Παρεμπιπτόντως φέτος δεν θα έχει NFS. Κάνουν ένα διάλειμμα :P

Link to comment
Share on other sites

NFS Underground 2, η κορυφή της σειράς για μένα. Το έχω στο laptop και όποτε έχουμε διακοπή ρεύματος στο Ρέθυμνο (1 φορά το μήνα σίγουρα), κάθομαι και παίζω drift την μεγάλη κατάβαση και κάνω Free Roaming :hehe:

Επίσης μου άρεσαν πολύ και τα 2 Shift, όπως και το Most Wanted του '05, όχι όμως όσο το U2.

Πιστεύω το ιδανικότερο Need For Speed θα ήταν ένα mix Underground 2, Most Wanted και Shift. Μόντες & free roaming από το U2, μπάτσοι/κυνηγητά από το MW, σχετική ρεαλιστικότητα και νόμιμοι αγώνες από το Shift.

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς τα ίδια με τον Γιωργάκη από πάνω :P MW είχαμε φτιάξει και δική μας μαύρη-λίστα στο σχολείο :hehe: :hehe:

U2 έφτιαχνα αυτοκίνητα και τα ανέβαζα στο NFSCars.net :P

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς τα ίδια με τον Γιωργάκη από πάνω :P MW είχαμε φτιάξει και δική μας μαύρη-λίστα στο σχολείο :hehe: :hehe:

Θυμάμαι το Underground 2 το λιώναμε όταν πήγαινα τρίτη γυμνασίου, δηλαδή 2005 φάση. Μαζευόμασταν στο σπίτι ενός παιδιού που είχε Logitech 5500 και 19άρα οθόνη και λιώναμε όλοι μαζί :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now