babtista

HELP ME ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ!SOS!!4790K NEW OR 4960X METAX.360 EURO?

Recommended Posts

Εγινε παιδια αυτο θα κανω..λοιπον ηδει παραγγειλα τον 4790κ στα 250 ευρω ακριβως και την maximus V Gene II Z97 στα 185.επισης SSD samsung evo..Περιμενω λιγο μεχρι τελος ιουλιου αρχες αυγουστου και τα ρεστα λεω να τα δωσω σε 780Ti Matrix platinum..η αν βρω μεχρι τοτε καποια μεταχειρω 780Τι στα 400 ευρω την τσιμπαω..ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΔΩ 780Ti μου λεει..συντομα θα ανεβασω και photo απο εβδομαδα! νομιζω οτι εκανα καλη επιλογη! :redface-new:..

Link to comment
Share on other sites

Παιδεια καλησπερα και παλι,,εχω ηδει παρει cpu,mobo,ssd και θελω την βοηθεια σας για τελευταια φορα οσον αφορα το psu!

δεν θα επεκταθω πολυ..το μονο που θα πω ειναι τα εξης!

-πιθανοτητα για μελλοντικο sli!

-budjet 200 ευρω maximum.

-εγγυηση.

-Καρτα θα μπει η 290Χ η 780Τi..

ειμαι αναμεσα σε αυτα τα επισυναπτω απο site για να τα δειτε κιολας!

1)PSU :: Corsair Power Supply 850W ATX 24 pin RM850 CP-9020056-EU Active-PFC Retail - Visionstudio.gr

2)PSU :: Corsair Power Supply 860W ATX 24 pin AXi CP-9020037-EU Active-PFC Retail - Visionstudio.gr

3)PSU :: Enermax Power Supply 1000W ATX 24 pin Revolution87+ ERV1000EWT-G Active-PFC Retail - Visionstudio.gr

4)PSU :: Silverstone Power Supply 850W ATX 24 pin Strider Gold S SST-ST85F-GS Active-PFC Retail - Visionstudio.gr

ΔΕΚΤΗ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΗ ΓΝΩΜΗ!!!

ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΕΙΑ!!!!

Link to comment
Share on other sites

εγω θαρρω οτι ο caution δεν πεταει κοτσανες οπως ουτε και ο gdp και θα το παιξω και εγω γνωστης και ψηφιζω αυτο που ειπαν τα παιδια :D :D

good luck και πανω απο ολα have fun με την συστηματαρα !

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now