hexxeh

Καλώς με βρήκατε , πάλι

Recommended Posts

Βρίσκεις κάτι ενδιαφέρον να ακολουθήσεις για να ενημερώνεσε, aka hwbox , και ξαφνικά

αλλάζουν ΟΛΑ. μετακομίσεις, σχέσεις,γάμος, 1 δουλειά, 2 δουλειές, κλπ. και εκει πού δέν

το περίμενες, έχεις απλά ξεχάσει πράγματα που σε κάναν να χαζεύεις και να ξεχνιέσαι!

Ολα ομως μπήκαν σε μια σειρά (μου πήρε 4 χρόνια βεβαια), και ξανάρθα! Φαίνεται πως

έχασα αρκετά ...

Untitled.png

... και έχω μόνο 245 χιλιάδες ποστ να διαβάσω για να σας προφτάσω! χρόνος και όρεξη υπάρχει όμως!

Καλώς με βρήκατε λοιπόν, για 2η φορά :glee:

Φιλικά

Δημήτρης .-

Untitled.png

Untitled.png

Untitled.png.0c528da50056ddc602d426b89f3

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ όλους!

welcome back ...

να ξερεις τα ποστ ενος τυπα alphastorm ειναι παντα ενδιαφεροντα

θα τό χω στα υπόψιν alphastorm :)

AMDnord ωραίο πράμα εφτιαξες :) μεγαθήριο κατανάλωσης! αχαχαχ εγώ είμαι στο άλλο άκρο βεβαια, τα τελευταία χρόνια ασχολούμε με το Underclocking (απότι καταλαβαίνω είναι για πολούς άγνωστος όρος εδώ) :) παλέύω με τις γνώσεις μου στον σχεδιασμό ηλ/κων κυκλωμάτων να ρίξω την κατανάλωση υπολογιστών, κόβωντας υποσυστήματα που δέν χρησιμευουν. κρίμα βέβαια που δέν είχα τον χρόνο μέχρι τώρα να "συνταγογραφήσω" τo προτζεκτ μου, αλλα υπόσχομαι στο επόμενο να κρατήσω πλήρες φωτογραφικό υλικό!

Εχω αισίως φτάσει τα 12w σε ATOM συστημα αλλα έχω δρόμο μπροστά μου για να πιάσω τον Nijssen ... Αν θέλετε να πάρετε μια γεύση, δείτε τον

Φιλικά,

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

εχω λιώσει ο κακομοίρης... καλα βέβαια διαβάζω τα τελευτάια δεν τα διαβάζω όλα :)

εχω πολύ δουλειά τώρα, αλλα σε λίγες μέρες που θα ηρεμήσω λίγοσας υπόσχομαι και 2ο οδηγό/upload. Εναν οδηγό για mirror raid σε λινουξ :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now