hwbot

HwBox Hellas O/C Team: SuperPi 1M Scores

Recommended Posts

Καλά δεν πάει ο cpus?Είναι η πρώτη μου σοβαρή εμπειρία με S.B και δεν έχω ιδέα τί πρέπει να περιμένω :P Είναι με ~1.45V (η τρομερή μητρική μου των 97? έχει dynamic vid :D )..Εκεί τρέχει και 3dmark..Υπάρχουν περιθώρια βελτίωσης αφού τρέχω στο καθημερινό os χωρίς tweaks κλπ..Ε? :)

http://imageshack.us/photo/my-images/99/44449831.jpg/

Link to comment
Share on other sites

Τελικά μέτριο είναι :P Ή η μητρική δεν τραβάει άλλο..Στα 5200 ανοίγει κανονικά, τρέχει pi κλπ αλλα ακόμα και με 1.55v στα 5300 τζίφος..Στην έναρξη των win bsod..Για bench με αέρα μέχρι πόσο είναι ασφαλές?Μην κάψω το σύμπαν :D

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν..Τελευταίο update για φέτος γιατι μου 'βγαλε το λάδι :P Σε safe mode πάει καλά, άρα θέλω το os του George :S 5400MHz τρέχει Pi με ~1.57V..Να μη διαβάζει τίποτα όμως ρε γμτ το cpuz...Θα ήταν σχετικά καλό το σκοράκι..Σίγουρα όμως θέλει καλύτερη ψύξη..Με 55 multi δεν περνάει το bios check :P

gsg.jpg

gsg.jpg

gsg.jpg

gsg.jpg.976c90719bb4e7fbc53bd1c5a8a83f99

Link to comment
Share on other sites

Είμαι μέσα στο σπίτι, με καλοριφέρ και το κουτί κλειστό :P Σκέφτηκα να ανοίξω παράθυρο αλλα δε ρισκάρω πνευμονία :P Και ναί με αέρα :D Άρα θέλω μητρική,ψύξη και λειτουργικό :|

Link to comment
Share on other sites

Τα καθημερινά μου Win7 Ultimate :D Δεν έχω σκληρό για να βάλω XP,δεν έχω μητρική της προκοπής να πάω πιο ψηλά, δεν έχω ψύξη και στον cpu θα αρχίσει να λιώνει το Hs με τόσο ρεύμα που τρώει, δεν έχω μυαλό αλλα αυτό ειναι γνωστό :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now