Pastelidis.n.s.

Ανανέωση της σελίδας Bench Event στο σπιτι μου...(15 ή 16/11/08)

Recommended Posts

Γιατί ρε?wprime με τι θα το τρέξεις?

Εγώ το έτρεχα με XP ... Μια φορά όμως τα άκουσα από τον gpr, και έβαλα μυαλό ...

http://www.hwbox.gr/showpost.php?p=17330&postcount=22

Μέχρι να ετοιμάσω καλή "κομμένη" εγκατάσταση Vista + SP1 (του dinos22 @ team.AU χωράει σε ένα CD :eek:) δεν ξανα-bench-άρω wPrime :P

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον μπουκαλα βρεθηκε 90αρα παω αυριο για γεμισμα με τον Στελιο απο Linde οποτε παιδια σας περιμενω. Για περαιτερω πληροφοριες σχετικα με την τοποθεσια της κατοικιας μου με pm......

Σας παριμενω....!!!!!!!!

Εκ των προταιρω ενα μεγαλο ευχαριστω στον GoriLLa για την μπουκαλα....!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον μπουκαλα βρεθηκε 90αρα παω αυριο για γεμισμα με τον Στελιο απο Linde οποτε παιδια σας περιμενω. Για περαιτερω πληροφοριες σχετικα με την τοποθεσια της κατοικιας μου με pm......

Σας παριμενω....!!!!!!!!

Εκ των προταιρω ενα μεγαλο ευχαριστω στον GoriLLa για την μπουκαλα....!!!!!!!!!

Δεν μιλάς σοβαρά είσαι θεούλης!!!!!

Σε νβλέπω πολύ δυναμικό...

Αααα να ρωτήσω κάτι με από 12+ χρόνια που γνωριζόμαστε για πες μου σε παρακaλώ που μένεις;

Link to comment
Share on other sites

μπαα δεν εχω καθολου χρονο γιαυτο αν εχεις παρατιριση ολα μου τα σκορ ειναι μετα τις 12 το βραδη οταν η οικογενεια κοιματε thanks:drinks:

Link to comment
Share on other sites

Φευγω να φωρτοσουμε την μπουκαλα θα γινει της κακομοιρας.

Συμπληρωματικα ενα μεγαλο ευχαριστω ακομα στον Zafiropo, ο οποιος δεν ανηκει σε αυτον το forum, για την βοηθεια στην μεταφορα της μπουκαλας με το vanακι που εχει....!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

να φερουμε και hardware?

Κιμωνα ευκαιρια να σου φερω και την καρτα αν ερθεις.

Μάλλον θα έρθω μαζί με τον Ανέστη, οπότε φέρε και την κάρτα. Αν χρειάζεστε κάτι (κάνιστρο, θερμόμετρα, μονωτικά, hardware κλπ) μπορώ να φέρω κι εγώ, μόνο που δεν μπορώ να τα αφήσω καθώς το Σάββατο το πρωί θα γεμίσω κι εγώ την μπουκάλα μου για private bench session.

Link to comment
Share on other sites

Η μπουκαλα εμεινε στην Linde και αυριο το μεσημερι θα ειναι σπιτι μου.

Εκ των προταιρων ακομα ενα μεγαλο ευχαριστω στους Στελιο, Μπαμπη, Crio και sofos1990 επειδη θα βοηθησουν στο κουβαλημα επειδη εγω θα λειπω στην χαλκιδα γιατι εχω εργαστηριο στο ΤΕΙ.

Απο αυτο το ποστ και κατω θελω να μου πειτε ποιοι θα ερθετε για να κανω μια λιστα.....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now