Κοζανίτης

LG G3 χρώμα;

Recommended Posts

Καλησπέρα, θέλω να αγοράσω ένα νέο κινητό, έχω υπόψη μου το LG G3 S και το LG G3.

Η διαφορά τομής μεταξύ τους είναι 130?.

Εσεις ποιο θα μου προτείνατε;

Επίσης σε ποιο χρώμα γιατί και εκεί κολλάω.

Link to comment
Share on other sites

Βασικά κι εγώ το σκέφτομαι για το G3, αλλά δεν ξέρω αν η διαφορες στην κάμερα κυρίως που με ενδιαφέρουν περισσότερο, αξίζουν τα σχεδόν 100? παραπάνω από το G2.

Εσείς τι λέτε, G3 ή G2 ;

Link to comment
Share on other sites

Το έχετε πιάσει στο χέρι;

Τι έχουν κάνει λάθος και δεν "κάθεται" καθόλου καλά;!

Yeap και 2 φορές μάλιστα σε καφέ! Το κινητό έχει μόνο ένα πρόβλημα για μένα, την αίσθηση του γιαλού της οθόνης, δεν ξέρω τι λάθος έχουν κάνει, αλλά είναι πύραυλος...ΣΧΕΔΟΝ σαν το custom rom m8 μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Yeap και 2 φορές μάλιστα σε καφέ! Το κινητό έχει μόνο ένα πρόβλημα για μένα, την αίσθηση του γιαλού της οθόνης, δεν ξέρω τι λάθος έχουν κάνει, αλλά είναι πύραυλος...ΣΧΕΔΟΝ σαν το custom rom m8 μου!!!

Πυραυλάκατος είναι - απλά ναι, κάτι "λάθος" στην εργονομία μόνο... μπορεί και να συνηθίζεται κάπου παραπέρα βέβαια.

Link to comment
Share on other sites

Πυραυλάκατος είναι - απλά ναι, κάτι "λάθος" στην εργονομία μόνο... μπορεί και να συνηθίζεται κάπου παραπέρα βέβαια.

Δεν δώσανε και πολύ βάση ότι το κρατάς στα χέρια..όλα τα κινητά με καμπύλη από πίσω όπως το m8 και τα g2 g3 τα κρατάς πολύ άνετα..επίσης εντάξει όποιος το παίρνει πρέπει να συνειδητοποιήσει πως πήρε κινητό των 300 ευρώ κανείς δεν σου δίνει τα πάντα με 300 ευρώ όταν δεν στα δίνει με 600 κ 700 ευρώ. Στα λεφτά του όμως δεν παίζεται για κανένα λόγο! Εντάξει το πρώτο τους ήταν.

Link to comment
Share on other sites

Το έχετε πιάσει στο χέρι;

Τι έχουν κάνει λάθος και δεν "κάθεται" καθόλου καλά;!

Το έχω. Δεν έχουν κάνει κάτι λάθος, ειδικά το sandstone είναι σαν γιαλόχαρτο και "γραπώνει" καλά. Είναι ζόρι η χρήση με το ένα χέρι αλλά μετά από ένα 5μηνο που το έχω, το δουλεύω αρκετά καλά. Το S2 που έχω για δεύτερο είναι σαν 3310 :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now