Nikelu

Φίλοι από Θεσνικη/Λαρισα με μηχανικά πληκτρολόγια για δοκιμή

Recommended Posts

Παίδες όπως ξέρουμε το να δοκιμάσεις ενα μηχανικο πληκτρολογιο σε ελληνικο μαγαζι ειναι ενα κακογουστο αστειο.Ούτε ποικιλια υπάρχει,ουτε δοκιμαστικά μοντέλα.Εχω ενα Blackwidow 2013 με cherry mx blue,και αναζητω καινουργιο πληκτρολογιο. Αν υπάρχουν άτομα στην θεσσαλονικη ή στην Λαρισα που σπουδαζω που εχουν μοντελα με παρακατω διακοπτες Brown/Clear/Red/Black είτε Novatouch και ενδιαφερονται για ενα καφέ μια έξοδο για χαλαρη συζητηση και να φέρουν το πληκτρολογιο τους μαζι για ένα testaki.Thanks εκ των προτερων.Άτομα από αλλες πολεις που ειχαν cherry mx blue και αγοράσαν αλλα πληκτρολογια,ας στειλουν την γνωμη τους η την δικια τους αξιολογηση σε pm η στο thread

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα,θα το έχω στα υπόψιν μου όταν κατέβω Αθήνα παίδες. Απλά έτσι σαν κονσεπτ καταλάβατε τι έχω στο μυαλό μου,να ερθουμε οι mechanical keyboard enthusiasts και να δουμε ο ενας το board του αλλουνου και να κρινουμε για μελλοντικες αγορες keyboard

Link to comment
Share on other sites

Ημουν 100% σιγουρος οτι θα παρεξηγηθει ετσι οπως το ειπα,χαχαχαχααχχαχαχαχαχαχαχαχαχα. Αλλα you get the point. Δεν μπορουσα να το εκφερω αλλιως LOL

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now