hwbot

HwBox Hellas O/C Team: 3DMark 03 Scores

Recommended Posts

ναι ειναι λίγο...αλλα ποντάρω στο οτι ειναι πολύ γραμμικός, επεξα μεχρι 6100 03 με load temp -94c...είδωμεν :)

06 δεν μπορώ να παίξω γονατιζει το cascade, κάτω από -84 πέφτει :P

με πόσο ρεύμα τα έκανε αυτά ο παλιός σου?

Edited by mortisboy
Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά και εδώ με μια 4η θεσούλα :D Το προηγούμενο καλύτερό μου score στο 03 ήταν 95k με 5850 Lightning @ 1020/1330 οπότε αυτό εδώ μου φάνηκε τεράστιο :hehe:

image_id_1098680.png

Με αυτό το submission συμπλήρωσα και 50 submissions με Gigabyte μητρική και έγινα Gigabyte Motherboard Fanatic Level 2 :hehe: Εδώ φαίνεται ποιος είναι το fanboy [MENTION=1118]venisk[/MENTION] :hehe::hehe:

461-albums267-picture21143.png

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

Με αυτό το submission συμπλήρωσα και 50 submissions με Gigabyte μητρική και έγινα Gigabyte Motherboard Fanatic Level 2 :hehe: Εδώ φαίνεται ποιος είναι το fanboy

Θα ήθελες να έχεις asus όμως...πες το χωρίς φόβο κ πάθος! Αν μου δίνανε φτηνότερες τις gigabyte εγώ θα μου fanatic level 100! :hehe:

Intel asus δεν αλλάζουν ποτέ!Είτε gamer είτε ocer είτε οτιδήποτε τι να λέμε τώρα :)

Μπράβο συμπολίτη!

Link to comment
Share on other sites

Εδώ έμεινα από ρολόγια, οπότε 5η θέση. Οι 14.3 μου έκανε εντύπωση που τα πήγαν τόσο καλά, D3D overrider στο High, όλα τα γνωστά που σκαλίζουμε στο catalyst, δοκίμασα και LODs 0/3/5/10 και μου έβγαλε με 5άρι το καλύτερο run. [MENTION=23]Stelaras[/MENTION] λέγε κάνα registry tweak ρε :hehe: Αυτό που σου έλεγα χθες ήταν άκυρο τελικά, έχω καλύτερο performance απ' ότι θα 'πρεπε στα ρολόγια που έπαιξα. Αν έβγαινε το run στα 850/1160 θα ήμουν χαλαρά δεύτερος :(

image_id_1149689.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει και τιποτα το περιεργο το 03 . Εαν βρεις τα lod του εισαι ΟΚ .

Δεν πιστευω να εχει τα κουσουρια της 48ΧΧ σειρας και αυτη ? Με χαμηλα gt2/3 πχ ????

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει και τιποτα το περιεργο το 03 . Εαν βρεις τα lod του εισαι ΟΚ .

Δεν πιστευω να εχει τα κουσουρια της 48ΧΧ σειρας και αυτη ? Με χαμηλα gt2/3 πχ ????

Μπα όχι, δεν παρατήρησα κάτι τέτοιο. Το LOD πιστεύω ήταν σωστό, αν και 15 δεν δοκίμασα (δεν ξέρω γιατί :P). Νομίζω απλά έμεινα από ρολόγια.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now