esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Βρε α μαμήσου κι εσύ κι ο dread...... όλο μαμακίες κάνετε, σα τον tsan την παλιόγρια (μια φεύγω - μια έρχομαι).......

........και καλά αυτός είναι παππούς (17 χρόνια μου ρίχνει :P ) και τα έχει χαμένα........εσείς γιατί σκεφτόσαστε σαν παιδάκια?.......... - Μαμά μου ο Bill-άκης μου πήρε τη σοκολάτα κι εγώ φεύγω και δεν το έχω φίλο για να μάθει!.....

Σοβαρευτείτε βρε λίγο και σκεφτείτε παραπάνω..... :)

Έχασε η πόλη φλάμπουρο και η Βενετιά βελόνι... Οπότε δεν υπάρχει και λογος να γίνεται θέμα.

Τις μαμακίες ο καθένας τις χρεώνεται προσωπικά.

Κανείς δε με πήρε από το χεράκι να με πάει κάπου.

Δική μου απόφαση είναι.

Όσο για τον Πέππα, εγώ προσωπικά του έστειλα ΡΜ και του είπα μπράβο για αυτό που έκανε.

Μακάρι να υπήρχαν και άλλοι με τα "φρύδια" του Πέππα να βγουν και να τους κράξουν.

Το ότι στο τέλος το μάζεψε και έγινε ρόμπα, είναι δικό του θέμα.

Αυτά από μένα και δεν υπάρχει λόγος να συνεχιστεί το θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Hipro η μονη λυση ειναι να μπαινει καποιος στην ομαδα κατοπιν εγκρισεως, να αποχωρει παλι κατοπιν εγκρισεως και να μην ειναι δυνατη η επιστροφη επειτα.

Η προσταση μου

Link to comment
Share on other sites

Επισης θεωρω οτι πρεπει η ομαδα να αποκτησει δικο τους section στο φορουμ μονο για τα μελη. Ειναι μαμακια να βγαινει στη φορα καθε βλακεια που ακουγεται, οταν λεει ο καθενας το μακρυ του και το κοντο του. Καποια πραγματα πρεπει να μενουν στην ομαδα.

Link to comment
Share on other sites

Το ότι στο τέλος το μάζεψε και έγινε ρόμπα, είναι δικό του θέμα.

Με έφαγε μια κατσαρίδα... αλλά θα την φτιάξω εγω την τάνα.

Αν δεν τιθότανε νομικό ζήτημα δεν πρόκειται να έκανα πίσω και ας συνεχίζανε τα παραμυθάκια για το πως έγινε το βατραχάκι πρίγκιπας.

Αλλά... πίσω την έχει η αχλάδο την ουρά.

In due time, in due time.

Link to comment
Share on other sites

μήπως έτσι όμως χάνεται η διαφάνεια? λέω εγώ τώρα...

εξάλλου ένα forum μονο για μέλη μπορεί να γίνει και τώρα, απλά τυχαίνει όλοι να γράφουμε πιο πολύ εδώ, στο thelab και αλλου.

Link to comment
Share on other sites

Βρε α μαμήσου κι εσύ κι ο dread...... όλο μαμακίες κάνετε, σα τον tsan την παλιόγρια (μια φεύγω - μια έρχομαι).......

........και καλά αυτός είναι παππούς (17 χρόνια μου ρίχνει :P ) και τα έχει χαμένα........εσείς γιατί σκεφτόσαστε σαν παιδάκια?.......... - Μαμά μου ο Bill-άκης μου πήρε τη σοκολάτα κι εγώ φεύγω και δεν το έχω φίλο για να μάθει!.....

Σοβαρευτείτε βρε λίγο και σκεφτείτε παραπάνω..... :)

Δεν μιλάς όμορφα τώρα.....Ξέρεις ότι σε εκτιμώ και σε σέβομαι.Αλλά αυτή τη φορά έχεις άδικο.:)

Δεν θεωρώ ότι αυτό που κάνει παρέα είναι η ομάδα.Προσωπικά κουράστηκα τον τελευταίο χρόνο να βλέπω συνέχεια ξεκατινιάσματα, τσακωμούς, επιθέσεις κτλ κτλ. γι'αυτό πήγα στους OCA.Και τα λόγια περί ομάδας και για την Ελλάδα ρε γαμώτο κτλ πλέον δεν με αγγίζουν.Μέσα στον τελευταίο χρόνο έχουμε κάνει κακό στην ομάδα τόσες πολλές φορές που πλέον δεν μπορούμε να λέμε ότι μας νοιάζει η ομάδα (κι εγώ μαζί, δεν βγάζω την ουρά μου απ'έξω).

Edited by crio
Link to comment
Share on other sites

Ομάδα με μέλη που δεν θα κάνουνε την παραμικρή βρωμιά να γίνει και ας έχει και 200 prive forum.

Γίνεται ?

Εγω λέω πως όχι.

Ο πειρασμός μεγάλος και πονηρός...

Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω Βασίλη τι εννοείς πειρασμός! ότι δηλαδή για τους πόντους και μονο ή παίζει και χρηματικός λόγος? διότι σε διαγωνισμούς με βραβεία κίνηση δεν βλέπω από τους HOT

Link to comment
Share on other sites

Για οποιονδήποτε λόγο.

Να πεί ο καθένας ΤΕΛΟΣ.

Δεν ξανακάνω την παραμικρή λαλακία.

ΑΠΟΛΥΤΩΣ.

Με την αξία μου/μας, όπως είμαστε, όπως μπορούμε ότι βγάλουμε.

Σε έναν ιδανικό κόσμο ίσως ήταν εφικτό.

Αλλά η ζωή είναι σαν τις θεωρίες της φυσικής, στην πράξη ποτέ δεν είναι ιδανικές οι συνθήκες ενός πειράματος.

Link to comment
Share on other sites

Aυτο που δεν θα θελα να δω εγω παντως ειναι οτι οποιος εχει φυγει θα φυγει η σκεφτεται να φυγει, να μην ασχοληθει με την HOT καθολου....

Αφηστε τη να βαδιζει εκει που βαδιζει...ας ειναι 4η, 5η, τελευταια σημασια εχει να ειμαστε ομαδα...

Link to comment
Share on other sites

Την υγειά μας να έχουμε κοπέλια και όλα τα άλλα έρχονται. Ο καθένας λαμβάνει τις αποφάσεις του, είτε σας αρέσει είτε όχι. Επειδή λοιπόν έχουμε δημοκρατία, από την στιγμή που κάποιος δεν εκφράζεται από ένα σύνολο, ψάχνει για κάτι καλύτερο. Δεν υπάρχει χώρος για πατριωτισμούς και φανατισμούς, είναι ΚΑΘΑΡΑ προσωπική επιλογή του καθενός!

:drinks:

Πάω να ετοιμάσω τα πράγματά μου γιατί 9 φεύγει το πλοίο και έχω περίπου μιάμιση ώρα δρόμο από σπίτι στο Κτελ και έπειτα από κτελ στο λιμάνι.

See you tomorrow :)

Link to comment
Share on other sites

Δεν μιλάς όμορφα τώρα.....Ξέρεις ότι σε εκτιμώ και σε σέβομαι.Αλλά αυτή τη φορά έχεις άδικο.:)

Δεν θεωρώ ότι αυτό που κάνει παρέα είναι η ομάδα.Προσωπικά κουράστηκα τον τελευταίο χρόνο να βλέπω συνέχεια ξεκατινιάσματα, τσακωμούς, επιθέσεις κτλ κτλ. γι'αυτό πήγα στους OCA.Και τα λόγια περί ομάδας και για την Ελλάδα ρε γαμώτο κτλ πλέον δεν με αγγίζουν.Μέσα στον τελευταίο χρόνο έχουμε κάνει κακό στην ομάδα τόσες πολλές φορές που πλέον δεν μπορούμε να λέμε ότι μας νοιάζει η ομάδα (κι εγώ μαζί, δεν βγάζω την ουρά μου απ'έξω).

Για πάρε με τηλέφωνο εσύ κύριε να τ'ακούσεις........ :P:D

Link to comment
Share on other sites

................παλιογρια (hipro)πρεπει να μου ριχωει και κατι μηνες

Εγώ θα σταθώ μόνο σ'αυτό γιατί επροσεβήθειν τώρα........

Η σιωπή μου προς απάντησή σου......ΔΕ μιλάω με ποταπούς παλιόγερους..... :P

Link to comment
Share on other sites

στο τηλ δεν μου τα ελεγες αυτα μουστογρια:harhar:

Εεεε?.........ναι..........................Στο τηλέφωνο σε είχα για φίλο μου, αλλά μετά από αυτές τις συκωφαντίες περί το άτομόν μου, έχασα πάσα ιδέα για την όλη υπόσταση που σε διαίπει......... :P

Εν κατακλίδην λοιπόν και δια τις ημεταίρας σωτηρίας, σε διαγράφω και επισήμως από την λίστα των ανθρώπων που έχω γραμμένη στα @@........ :P

Υ.Γ. Τηλέφωνο θα με ξαναπάρεις ΜΟΝΟ για να μου ευχηθείς χρόνια πολλά στα 36α γεννέθλειά μου........ΤΕΛΟΣ...... :P

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now