esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Παλικάρια καλησπέρα, πραγματικά έχω κουραστεί και ξενερώσει με την όλη κατάσταση :(

δεν θέλω να παρεξήγηθώ και ξέρετε οτι γενικά δεν πέρνω εύκολα θέση..αλλά αν συνεχιστεί όλη αυτή η φαγωμάρα στα διάφορα threads του box θα μπανάρω πολύ κόσμο!! και δεν το έχω κάνει ποτέ

..εγω δεν έχω καν προλάβει να πλαστικοποιήσω την 480 :P απορώ που βρίσκετε τον χρόνο για να ασχοληθείτε τόσο πολύ με τέτοια θέματα!!

...και δεν εννοω οτι δεν είναι κατι σοβαρό το cheat/sharing αλλά την έκταση που του δίνεται ρε παιδι μου γάματα...τελίως όμως.

Προφανώς καποιοι νομίζουν οτι είναι 20 χρονών ακόμα!!! ενώ άλλοι έχουν οικογένειες παιδιά και θέματα επιβίωσης, σοβαροτερα πράγματα δηλαδη από το να ασχοληθούν με τις κατινιές αυτές!!!!!!!!!!!!!

Edited by mortisboy
Link to comment
Share on other sites

καλα εσυ κανεις προπονηση για να διατηρισε σε καλη φορμα:harhar:

Όχι από εδώ δεν είναι ωραίο.. από κοντά έχει πολύ γέλιο xD

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως εφυγε απο την ζωη, προσωπικα τον γνωρισα μαζι με τα παιδια στην Γαλλια....

Πολυ ενταξει ανθρωπος...Κριμα πραγματικα Κριμα...μιλαγαμε παρα πολυ εκεινες τις μερες :(

Και εμεις καθομαστε και ασχολουμαστε με το αν εδωσε ο ενας σκορ στον αλλον και αν εφυγε ο ενας και πηγε στην αλλη ομαδα κλπ κλπ κλπ...

Ελεος...:( :( :(

CJ (MSI Europe) passed away ... - hwbot.org

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως εφυγε απο την ζωη, προσωπικα τον γνωρισα μαζι με τα παιδια στην Γαλλια....

Πολυ ενταξει ανθρωπος...Κριμα πραγματικα Κριμα...μιλαγαμε παρα πολυ εκεινες τις μερες :(

Και εμεις καθομαστε και ασχολουμαστε με το αν εδωσε ο ενας σκορ στον αλλον και αν εφυγε ο ενας και πηγε στην αλλη ομαδα κλπ κλπ κλπ...

Ελεος...:( :( :(

CJ (MSI Europe) passed away ... - hwbot.org

Αυτά είναι τα άσχημα της ζωής...

Μου 'χε μιλήσει στο MSN 2-3 μέρες αφώτου είχε μπεί στο νοσοκομείο.

Έπειτα δεν τον ξαναπέτυχα online για μερικές μέρες.

Νόμιζα πως πήρε αναρρωτική άδεια.

Σήμερα έμαθα τα μαντάτα :(

Κρίμα και άδικο, 34 χρονών έφυγε.

Και ήτανε και καλός και ευχάριστος άνθρωπος.

RIP Cyril

Link to comment
Share on other sites

σήμερα πάω adw με το κρυουλιάρη γουστάρω θα φέρω κι ένα παιδί της ηλικίας μου για παρέα στο πήγαινε κι στο έλα μπας κι μάθει τίποτα

(ζαχαρώνω την 8800 GTS του κι σε 20μέρες θα πάρει νέο pc έχει καλο σύστημα

Q6600

Asus Mazimus II Formula

8800GTS ktlp)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα....

Πολύ λυπήθηκα τώρα για τον Cyril.Πολλές συζητήσεις σε mail/MSN και πολύ καλός οικοδεσπότης όταν πήγαμε με τον Πέππα Ολλανδία.....Κρίμα πραγματικά.O θεός να αναπαύσει την ψυχή του.:(

Link to comment
Share on other sites

.........Προφανώς καποιοι νομίζουν οτι είναι 20 χρονών ακόμα!!! .........

Εγώ θα κρατήσω μόνο αυτή τη φράση γιατί στα μάτια μου φαντάζει πολύ ωραία....... :P:D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now