esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

τι κρυο ηταν αυτο σημερα...βγηκα με εναν φιλο εξω στο μπαλκονι με <5οC με βροχη και προσπαθουσαμε να τρεξουμε vantage με mars και q6600 και εκει περα που πιστευαμε οτι ειχαμε κανει πολυ καλο score και ειχαν τελειωσει τα τεστς φαγαμε bsod πριν παρουμε το score.............. το σπας το pc ναι ή οχι? :P και πρεπει να τ0ν ρουφιξαν και οι μνημες μου γιατι τρωω fail οταν προσπαθω να μπω windows...........:handshake...

Σκεψου κρυο που φαγαμε εμεις πανω στον Καρεα μεχρι τις 5:00 εξω με τα την παραλλαγη και χωρις jacket... Εχει να πεσει κρυο στα σκοπετα... με το τσουβαλι... 8 ωρες σκοπια στο κρυο... Brrrrrrrr

Link to comment
Share on other sites

Αύριο πρωί καιρού επιτρέποντως θα είμαστε κάτω...;)

Βάση Ηράκλειο, νοικιάσουμε αμάξι κόψουμε καμιά βόλτα, μέχρι 17/12,4 μαντράχαλοι...:hehe:

Αν δεν έρθετε προς Ρέθυμνο τότε δεν θα σας δω :( Εγώ Ηράκλειο θα έρθω στις 18, FAIL :hehe:

Link to comment
Share on other sites

DOUBLE FAIL τότε :( Ε θα σε δω του χρόνου τότε :hehe:

θα δειξει γιατι κατι ακουσα για απεργιες..!!

ακουσε κανεις για απεργια στα πλοια?? απο 15-23 συγκεκριμενα. ισχυει η μπα??

Link to comment
Share on other sites

Σκεψου κρυο που φαγαμε εμεις πανω στον Καρεα μεχρι τις 5:00 εξω με τα την παραλλαγη και χωρις jacket... Εχει να πεσει κρυο στα σκοπετα... με το τσουβαλι... 8 ωρες σκοπια στο κρυο... Brrrrrrrr

Γιατί χωρίς jacket ευκλείδη?

Καψώνια σας κάνουν?

Φιλε εγώ 3 μέρες έβρο είμαι μια φορα αναφορά έχουμε πάρει, αυτά είναι..

Link to comment
Share on other sites

Hello.

Φίλε zoro.Μάλλον μέσα στις γιορτές ο George O/C θα είναι Αίγιο όπως και εγώ.Μαζί μάλλον θα έχω και άζωτο.Ψήνεσαι για υποθερμική κατάσταση??

Link to comment
Share on other sites

1) Κάποιος αγόρασε 8800GTS 512MB από το stock house του e-shop, στην τιμή των 139?. Ελπίζω να μην ήταν από το hwbox :hehe:

2) Το e-shop εμπορεύεται πλέον ΚΑΙ φωτοβολταϊκά.

θα βαλει ο πατερας μου στο χωριο φωτοβολταικα! οχι απο ησοπ, ομως βλεπω οτι τεινει να γινει μοδα. η τραπεζα δανειζει το 100% του κοστους!!!

αν δεν κανει κουτσουκελα η ΔΕΗ, ειναι η καλυτερη ιδιωτικη πρασινη επενδυση!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now