esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

το θεμα με την ραζερ εχει παραγινει.

και φαντασου το ειχα ξεκινησει εγω, και φαντασου οτι το εκανα για πλακα, και φαντασου οτι τωρα θα γινει δυναστεια.

Link to comment
Share on other sites

Eμείς ξεκινούσαμε από 07:30, πολλές φορές και λίγο πιο νωρίς. Αλλά εντάξει τελευταία φορά τα είπα όταν πήγαινα έκτη δημοτικού. Ρε νονέ, εκεί στην γειτονιά δεν έχετε μικρά παιδάκια να λένε τα κάλαντα; Τρίτη γυμνασίου πας :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα bitches. FK αν μου χτυπαγες το κουδουνι κοτζαμ μαντραχαλος για να μου πεις τα καλαντα θα σε εσπαγα στο ξυλο. χαχαααα

Ναι αλλα άμα σου έλεγε με θλιμμένο ύφος.. δώσε μου κάτι γιατί θέλω να πάρω μνήμες και cpu γιατί μου κάηκαν .. τι θα του έλεγες? :hehe: :hehe:

Έλα στην θέση του λίγο ρε Γιώργο. ΜΝΗΜΕΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΝΑ ΧΑΛΑΣΕΙ.. Η συγγρού είναι διπλα σου fk?:hehe:

Link to comment
Share on other sites

μάλλον μανατζάριζε τα μικρά παιδάκια και τους κρατούσε ποσοστό!

ή ακόμα καλύτερα, πουλούσε προστασία, τόσα γίνονται την σήμερον!

:D

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα άμα σου έλεγε με θλιμμένο ύφος.. δώσε μου κάτι γιατί θέλω να πάρω μνήμες και cpu γιατί μου κάηκαν .. τι θα του έλεγες? :hehe: :hehe:

Έλα στην θέση του λίγο ρε Γιώργο. ΜΝΗΜΕΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΝΑ ΧΑΛΑΣΕΙ.. Η συγγρού είναι διπλα σου fk?:hehe:

Ε αν ελεγε για μνημες παιζει να του εδινα κατι :P

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα:)

Δεν εχει Αι Βασιλη φετος... Στελιοοοο... Χρηστοοοο... ουτε μητρικη, ουτε καρτα εχει...:P:p

Χρονια πολλα και καλα Χριστουγεννα παιδια.:D

stealth

Link to comment
Share on other sites

Eμείς ξεκινούσαμε από 07:30, πολλές φορές και λίγο πιο νωρίς. Αλλά εντάξει τελευταία φορά τα είπα όταν πήγαινα έκτη δημοτικού. Ρε νονέ, εκεί στην γειτονιά δεν έχετε μικρά παιδάκια να λένε τα κάλαντα; Τρίτη γυμνασίου πας :hehe:
πΠρωτη λυκειου θες να πεις ,ε ? :hehe:
Link to comment
Share on other sites

Σημερα οποιος ερχοταν στην εταιρια μας να πει τα καλαντα του διναμε ενα ευρω .Αφου ηρθαν καμια 10 παιδακια να τα πουν και επεσε σηρμα πηγαιναν σπιτι αλλαζαν ρουχα και ξαναερχοντουσαν να τα ξαναπουν χα χα

Link to comment
Share on other sites

Προσοχή σε όσους από εσάς έχετε παιδιά και τα στέλνετε για κάλαντα...Υπάρχουν κάποια ζώα εκεί έξω που τα βάζουν στα σπίτια και ικανοποιούν .... ξέρετε τί ορέξεις...

Link to comment
Share on other sites

όχι ρε παιδιά ειχαν τον αδερφό μου να τραγουδά κι απλώς χτύπαγα τα τρίγωνα xD άργησα να μπω γιατί ένας δίσκος βγήκε εκτώς καθώς κι οι μνήμες μάλλον είναι ετοιμοθάνατες :(

Link to comment
Share on other sites

Προσοχή σε όσους από εσάς έχετε παιδιά και τα στέλνετε για κάλαντα...Υπάρχουν κάποια ζώα εκεί έξω που τα βάζουν στα σπίτια και ικανοποιούν .... ξέρετε τί ορέξεις...

ο γοριλλας βαζει τα παιδια του (2) να λενε τα καλαντα και να του δινουν τα λεφτα.

καθικι.-

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μίλησα με saega s0f0 και pastelidi.

Ο pastel είναι μέσα σίγουρα μου είπε , ο saega μόλις κατεβει πάει γεμίζει μπουκάλα και θα σε πάρει τηλέφωνο, ο sof0s θα δώσει κάνιστρο είπε.

Έλα σε έφτιαξα πάλι fk.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now