esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Κρα ΕΚ.. Έστειλα mail να ρωτήσω που μπορώ να βρω backplate για 1156, ελπίζοντας να μου το στείλουν τσαμπέ, όπως η Noctua, αλλά με παρέπεμψαν στο web shop τους όπου το βρίσκω με 6?..:@....

Link to comment
Share on other sites

http://hwbot.org/hardware/videocard/radeon_hd_3200_rs780m_core?tab=rankings#/manufacturer.rankings.do?applicationId=12&manufacturer=ati&hardwareTypeId=GPU_1545&hardwareType=GPU&tabid=gpubenchmarks

λεει καπου οτι στα λαπτοπ το 06 μπορει να τρεχει και στα 1280χ800?

ολοι οι πρωτοι ειναι σε αυτην την αναλυση (εκτος απo τον πρωτο που εχει ηδη γινει ρεπορτ αφου δεν εχει mobile GPU)

μηπως ειμαι ο μαμακας που συνδεω εξωτερικη οθονη στα λαπτοπς? :D

Link to comment
Share on other sites

Radeon HD 3200 (RS780M Core) videocard

λεει καπου οτι στα λαπτοπ το 06 μπορει να τρεχει και στα 1280χ800?

ολοι οι πρωτοι ειναι σε αυτην την αναλυση (εκτος απo τον πρωτο που εχει ηδη γινει ρεπορτ αφου δεν εχει mobile GPU)

μηπως ειμαι ο μαμακας που συνδεω εξωτερικη οθονη στα λαπτοπς? :D

Όσοι το τρέχουν σε ανάλυση κάτω από 1280 x 1024, τότε report it :) Όχι δεν είσαι μαμάκας και εγώ το τρέχω με εξωτερική οθόνη και κανονικά έτσι πρέπει να γίνεται αν δεν υποστηρίζει 12x10 η οθόνη 1 ;)

Καλημέρα σε όλους :)

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!

pord σήμερα είσαι άκυρος!!!!

τόσο για τον κρύο όσο και για το avatar :P

George,αντί να κάνω report καμια δεκαρια άτομα, έστειλα συστημένο στον sweet και βλέπω έσβησε πολύ κόσμο :D

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!

pord σήμερα είσαι άκυρος!!!!

τόσο για τον κρύο όσο και για το avatar :P

George,αντί να κάνω report καμια δεκαρια άτομα, έστειλα συστημένο στον sweet και βλέπω έσβησε πολύ κόσμο :D

TI ENNOΑΣ ΜΙΚΡΕ ΠΙΑΝΙΣΤΑ.?

Link to comment
Share on other sites

O Γιωργάκης σου έστειλε PM. Πάρε τηλέφωνο τον Γορίλλα, μου είπε ότι σε ψάχνει να σε βρίσει για την πλάκα που μου έκανες με τις Kingston ;)

Δηλαδή εδώ γίνονται πλάκες και τα μαθαίνουν οι μισοί?

A δεν παίζεται δικαια.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now