esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Μα αυτός είναι ο ρόλος της απεργίας. Να προκαλέσει κάποιου είδους αναστάτωση ( κυκλοφοριακό χάος στην προκειμένη περίπτωση) ώστε να ασκήσει πίεση ...

Link to comment
Share on other sites

Αν ομως ηθελαν και εκεινοι να κανουν την δουλεια τους για παραδειγμα με μεσα ΜΜΜ ή να ταξιδεψουν για καποιο λογο δεν θα δεχοντουσαν πιεση?

Εγω απο οτι εχω δει με τις τοσες απεργιες δεν εχει αλλαξει τπτ μα τπτ, ολα εχουν περασει... ΟΛΑ ΜΑ ΟΛΑ δυστυχως.

Link to comment
Share on other sites

Εγω απο οτι εχω δει με τις τοσες απεργιες δεν εχει αλλαξει τπτ μα τπτ, ολα εχουν περασει... ΟΛΑ ΜΑ ΟΛΑ δυστυχως.

Ναι αυτό είναι το μόνο σίγουρο. Ό,τι μέτρα είναι να περάσουν θα τα περάσουν αυτοί ...

Θεωρητικά μιιλούσα πιο πάνω. :)

Link to comment
Share on other sites

και αυτο εχει γινει στον ΓΑΠ και φερανε 50 ματατζηδες να διωξουνε καμια 100αρια μαθητες.παρολαυτα υπαρχουν συζητησεις σχολεια τις περιοχης να οργανωθουν,να μαζευτει πολυς κοσμος για να ακουστουμε

Link to comment
Share on other sites

ναι,κατεβηκανε καμια 100αρια μαθητες απ οτι ακουσα απο την ερυθραια και κλεισανε τους γυρω δρομους και πηγανε και μπροστα στο σπιτι του jeffrey.Επισης περιττο να πω οτι τα περισσοτερα σχολεια της περιοχης ειναι υπο καταληψη.

Link to comment
Share on other sites

τωρα το καταλαβες? :P παντως χαιρομαι που βλεπω αρκετους να ξυπνανε και να μην κανουνε καταληψη ή να πηγαινουνε σε πορειες μονο για τον χαβαλε και το γουσταριλικι αλλα να προσπαθουνε ή να θελουν τουλαχιστον να πετυχουν κατι με αυτα,να κανουν καποια αλλαγη.

Link to comment
Share on other sites

Μάγκες δεν αλλάζει ΤΙΠΟΤΑ. Πάρτε το απόφαση. Κοιτάχτε τι έκαναν στην Ουγγαρία για να καταλάβετε τη διαφορά με τους σκ@τ@δες που έχουμε εδώ και μετά τα λέμε. Δυστυχώς στερούμαστε από ήρωες...

Link to comment
Share on other sites

βραχυπροθεσμα ειναι σιγουρο οτι δεν αλλαζει,μακροπροθεσμα ομως αν αρχισουμε ολοι και δεν κοιταμε μονο την παρτη μας,δουλευουμε σωστα(οι μαθητες διαβαζουν και αποκτησουν αρχες απο το σχολειο και απο την οικογενεια) θα βρεθουν και πραγματικοι πολιτικοι και η κοινωνια θα αρχισει να εξυγιανεται πιστευω ή τουλαχιστον θελω να πιστευω.επισης βρισκω δυσκολο το να τα παρατησω και να παθητικοποιηθω πληρως

Link to comment
Share on other sites

η htc φυτοζωει κανα δυο χρονια,γεικ απ!!!και γω ειχα νοκια και ηταν γ@ματα,δεν θες να ακουσεις την αποψη μου πλεον..!!αν κερδισω στο τζοκερ παιρνω αιφον 5!!!!!:P:p

Link to comment
Share on other sites

η htc φυτοζωει κανα δυο χρονια,γεικ απ!!!και γω ειχα νοκια και ηταν γ@ματα,δεν θες να ακουσεις την αποψη μου πλεον..!!αν κερδισω στο τζοκερ παιρνω αιφον 5!!!!!:P:p

Yeah right.

Επειδή είναι πίσω στα bench π.χ. ?

Ξεκολλάτε με τα χαζονούμερα.

Αν θέλετε κόντρες αφήστε τα τηλέφωνα και πιάστε τα PC.

Ερώτηση, who gives a fuck?

I give.

Can't wait to hear that he's under the grass :P

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now