esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Γίνεται να overclock-άρω την integrated vga του laptop μου (GMA965) ? Δοκίμασα Ati Tool (άπειρες version) και Riva Tuner (κάμποσες) αλλά γιοκ :(

Πάντως για full stock με τέτοιο σύστημα, καλά τα πήγα :)

25233576li8.th.jpgthpix.gif

Link to comment
Share on other sites

Κακή μέρα η σημερινή ...

1) Έχω συνάχι ... πρέπει να αρρώστησα χθες που γυρνούσα με το αμάξι από Ρέθυμνο και είχα τα τζάμια κατεβασμένα τέρμα :P

2) Ο Celeron 430 μου, μας άφησε :( Όταν βγήκε από το Single Stage μετά το σημερινό session, τον έβαλα να παίξει στην P5K Deluxe με τα γνωστά on air-settings και δεν post-αρε για κανένα λόγο ... Δοκίμασα τα πάντα, και μετά από 3,5 ώρες αποτυχίας, τον παράτησα ... :cussing:

Το πρωί δοκίμασα και τον καινούργιο E6600 on SS ... Έβγαλε SPi 1M στα 4750MHz, κανένα σημάδι για CB μέχρι στιγμής ... Λέτε on dice να βγάλει περισσότερα ? Ο επεξεργαστής είναι lapped (ναι ο προηγούμενος κάτοχός του, κάτοικος Χανίων, είχε την φαεινή ιδέα να τον lap-άρει μπας και πάει καλύτερα με την TU120Ex :mad::D) ... Το λέω αυτό γιατί είχα διαβάσει ότι ο επεξεργαστής όταν lap-αριστεί πάει χειρότερα @ sub-zero temps :read:

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι κομπίνες...η vb είναι έτσι :P

Που είναι ο Levelone να τον σκοτώσω...??? :P

levelone εμφανίσου...ήρθα χθές παρέα με τον SOL και είχατε φύγει όλοι... γκραααααου

είχαν τελειώσει τα κεράσματα και το έκλεισε το μαγαζί :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Απορία...:

Εχθές έπεσε στα χέρια μου φυλλάδιο από κατάστημα ηλεκτρονικών που είχε εξωτερικό δίσκο 1Tb, με 99?... Γιατί ο φθηνότερος ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΣ στο Πλαίσιο έχει 105...?

Link to comment
Share on other sites

Γιατί οι εξωτερικοί είναι της μόδας και αυτούς έχουν όλοι και εκεί υπάρχει ανταγωνισμός και ... και ... και ...

Ακριβώς ;) Ιδιαίτερα γνωστοί είναι οι W/D Mybook ... Αφού να φανταστείτε ότι παιδιά έχω γνωρίσει στη σχολή μου, μου λένε ότι θέλουν να πάρουν ένα εξωτερικό να τον πηγαίνουν από δω κι από 'κει να τον γεμίζουν με αρχεία, και ΟΛΟΙ μιλάνε για εξωτερικούς σκληρούς ... Κανείς δεν ξέρει ότι είναι προτιμότερο να πάρεις ένα καλό κουτάκι και να του βάλεις τον εσωτερικό μέσα όμως ... :o..;P..

77103345dq1.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now