esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Καλημέρα. Για μένα μια χαρά η μέρα, αφού βρήκα από άλλον ασφαλιστή το ίδιο πακέτο καλύψεων που έχω και τώρα, στην ίδια εταιρεία, 150 ευρώ φθηνότερα, για ετήσια συμβόλαια. Τελικά, δεν είναι να κάνεις δουλειές με συγγενείς, μια που τα οχήματα τα είχα ασφαλισμένα στον θείο μου! Α, ρε θείο, από μένα κοιτάς να τα βγάλεις? Τώρα που θα με χάσει από πελάτη βέβαια, ελπίζω να του κακοφανεί, και να μην ξανακάνει τέτοιες μ@λ@κίες!

Link to comment
Share on other sites

δεν θελω να σε απογοητευσω, αλλα οι περισσοτερες δουλειες που γινονται με "οικογενειακα" προσωπα καποια στιγμη ξυνιζουν...

Μπραβο ομως για την καλυτερη προσφορα! :D

Link to comment
Share on other sites

Πολλοί συγγενείς δυστυχώς σκέφτονται έτσι. Και εγώ είχα έναν θείο μαραγκό που αν και ήταν Νο 1 στην δουλειά του πάντα χρέωνε κούκος αηδόνι ακόμα και όταν ήταν δουλειά για συγγενή. Και βέβαια όχι απλά δεν τον προτιμάγανε από την οικογένεια από ένα σημείο και μετά, αλλά μάλωσε και με κάποιους.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ την ψήκτρα αυτή την είχα για 15 μέρες πάνω στον 9950 των 140W με τις 40άρες θερμοκρασίες, ο οποίος ήταν και ανεβασμένος κάτι τις, προκειμένου να είμαι 100% ότι η ψήκτρα αντέχει σε αυτές τις ζέστες μιας και τα είχα βάλει για πώληση. Μην έπαιρνα κανέναν στο λαιμό μου υποθέτοντας. Εντάξει μόλις έβλεπα τις 6500+ στροφές με έπιανε ένας κάποιος φόβος μην ξεκολλήσει το socket! Μέχρι τις 4000 στροφές υποφέρεται. Από τις 5000 και πάνω όμως υπάρχει θέμα διότι είναι το μόνο που ακούγεται στο δωμάτιο, όχι στο PC, στο δωμάτιο. Δεν είναι για καλοκαίρια.

Link to comment
Share on other sites

Back @ Ρέθυμνο επιτέλους :D

Εξεταστική ξεκινά στις 4 Σεπτεμβρίου φέτος και τελειώνει 18 :/ 25 θα είμαι Αθήνα όμως :D

Πο ρε φιλε γιατι παλι αθηνα? ?

Sent from my Samsung Galaxy Note

Link to comment
Share on other sites

οταν ερθεις και τελειωσες με τις ασιατισσες στειλε να πιουμε και ενα "Αθηναικο" καφε!:P

εχει κανεις τα logitech z623?θελω να κανω 2 ερωτησεις γιατι μαλλον θα μου τα κανουν δωρο!:P

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now