esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Απορώ πως δίνουν domains σε κάτι τέτοιους ... :(

Μου θυμίζει αυτόν τον βλάκα που είχε αναφερθεί και στο insomnia πριν κάνα χρόνο ... Άνοιξε το www.deh.gr το έκλεισαν ... άνοιξε το www.giakalis.gr το έκλεισαν επίσης :hehe: Τώρα άνοιξε και το www.lesvo.gr :D - δεν το είδαν ακόμα :hysterical:

Ε ρε κάτι βλαμμένοι ... :hehe:

Link to comment
Share on other sites

εσεις εδω τα σπατε ολα και μεις προσεχουμε μη μας πειραξουνε οι τουρκοι. ΚΩΣ. στο βαθος διακρινεται η τουρκια η αλικαρνασσος η αλλιως BODRUM και καλολημνο αστυπαλαια και βραχονησιδες μικρες εκ των οποιων η μια στο βαθος ειναι τα ημια

24112008080qq8.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Προς κυνηγούς του ebay:

Προσέξτε τις ισοτιμίες των δολλαρίων ΗΠΑ, Καναδά και Αυστραλίας, έχουν υποχωρήσει αρκετά όλες, θα κάνουμε ευχάριστα Χριστούγεννα! :D

Link to comment
Share on other sites

εσεις εδω τα σπατε ολα και μεις προσεχουμε μη μας πειραξουνε οι τουρκοι. ΚΩΣ. στο βαθος διακρινεται η τουρκια η αλικαρνασσος η αλλιως BODRUM και καλολημνο αστυπαλαια και βραχονησιδες μικρες εκ των οποιων η μια στο βαθος ειναι τα ημια

24112008080qq8.th.jpg

ου ρε νέο, Ρόδο ημουν εγώ.

καλό υπόλοιπο ρε, ηρεμία!

Link to comment
Share on other sites

Παντως η ισοτιμία δολλαρίου ευρώ επανέρχεται στα καλοκαιρινά επίπεδα (1,43)....Οταν μειωθηκε θεωρήθηκε υπαίτιο πολλών αυξήσεων σε επεξεργαστες, Mobo, κάρτες γραφικών κτλ..... Δεν νομίζω να πεσουν οι τιμές τόσο άμεσα όσο ανέβηκαν....

Link to comment
Share on other sites

Ούτε και εγώ να μένει για πολύ εκεί πάνω.

Στο 1.35 θα σταθεροποιηθεί πιστέυω.

Αλλά και πάλι..ξέρεις με τι έχει να κάνει η αλλαγή τιμής?

Στην Ελλάδα οι τιμές ανέβηκαν 1 μήνα μετά την έναρξη της "κρίσης"...αλλά πιο πολύ το θέμα είναι αποθεματικό και όχι κατ'ανάγκη ? Vs. $ !

Οι τιμές ακόμα ανεβαίνουν...

Link to comment
Share on other sites

Gia pou to thes to watermark re? ;p

κατάχρηση εξουσίας administratora, same rules apply to all.

next post with greeklish i ban u biach!

Πανικός σήμερα στην εθνική, ξύπνησα και ένα 20λεπτο αργότερα αφού λανθασμένα σκέφτηκα πως θα έχει λιγότερη κίνηση αφού κάποιοι θα είχαν άδεια. Αμ δε!

Ανέβασε και θερμοκρασία ο τσίγκος και άραξα μαζί με κάποιου άλλους σε σημείο που δεν εμποδίζαμε για κανά 15. Έκανα συνολικά 80 λεπτά να πάω δουλειά....

Καλή βδομάδα!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now