esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Καλημέρα, ρε έχω την omega rom απο την πρώτη ώρα που έβγαλα το κινητό απο το κουτί του..έχω την 4.1.1.. κανά μήνα τώρα!

Γρηγορότερο γίνεται μόνο αν βάλεις custom rom..τώρα έχω πάνω την omega v30!..δεν πρόκειται να δει original rom το s3 όπως δεν έιδε ούτε το s2..δεν υπάρχει λόγος Πάνο, πάει μπάλα κρατάει η μπαταρία κ όταν την βάζεις διαλέγεις εσύ τι θα εγκατασταθεί στο κινητό.

installation guide omega myphone

xda - omega - download center

μπα δεν με ψηνει η ρομ για κανενα λογο..!παει μπαλα και δεν εχω κανενα παραπονο απο την μπαταρια. δεν ειμαι για να το σκαλιζω..σε 10μερες μπαινω φανταρος και 9μηνες θα καθεται το κινητο..!:(

Link to comment
Share on other sites

μπα δεν με ψηνει η ρομ για κανενα λογο..!παει μπαλα και δεν εχω κανενα παραπονο απο την μπαταρια. δεν ειμαι για να το σκαλιζω..σε 10μερες μπαινω φανταρος και 9μηνες θα καθεται το κινητο..

Δεν μπορω να σου το πω με λογια πρεπει να το δεις για να καταλαβεις.

Και γιατι θα καθεται? εγώ αγόρασα το s2 15 ημέρες πριν μπω και το είχα μέσα τους 8 από τους 9 μήνες που έκανα!Μολις τελειώσεις με το κέντρο θα το πάρεις στην μονάδα σου εννοείτε!

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορω να σου το πω με λογια πρεπει να το δεις για να καταλαβεις.

Και γιατι θα καθεται? εγώ αγόρασα το s2 15 ημέρες πριν μπω και το είχα μέσα τους 8 από τους 9 μήνες που έκανα!Μολις τελειώσεις με το κέντρο θα το πάρεις στην μονάδα σου εννοείτε!

πριν κανα δυο βδομαδες πηγα στο λαυριο στο ντριφτ και πιασαμε κουβεντα με 2 παλικαρια που ειχαν ρομ και οι 2. δεν μου κανει "αισθηση" να βαλω. εχω οτι χρειαζομαι!:)

ουτε ρουτ δεν το εχω κανει βαριεμαι,παει μπαλα ειμαι ευχαριστημενος απο την μπαταρια δεν θα το πειραξω..!το νεξους αντιθετα θα ηθελα να του βαλω μια ρομ ειναι πολυ "ελλειπης".

στην μοναδα δεν θα το παρω στην αρχη αν δεν δω τι παιζει. παιζουν πολλες κλεψιες μου λενε.προτιμω το νεξους μαζι με την μεγαλυτερη οθονη,και κρυβεται ισως και πιο δυσκολα για τους επιδεξιους κλεφτες!:P θα δειξει!:)

Link to comment
Share on other sites

στην μοναδα δεν θα το παρω στην αρχη αν δεν δω τι παιζει. παιζουν πολλες κλεψιες μου λενε.προτιμω το νεξους μαζι με την μεγαλυτερη οθονη,και κρυβεται ισως και πιο δυσκολα για τους επιδεξιους κλεφτες!

Ότι κλέβεται βγαίνει από το στρατόπεδο πρίν το πάρεις χαμπάρι, εγώ το είχα το s2 στην ρόδο στα σπεν και απλά το κλείδωνα στην βαλίτσα μου. Απλά χρειάζεται να είσαι προσεκτικός..το tablet προκαλεί π.χ...

Link to comment
Share on other sites

Ότι κλέβεται βγαίνει από το στρατόπεδο πρίν το πάρεις χαμπάρι, εγώ το είχα το s2 στην ρόδο στα σπεν και απλά το κλείδωνα στην βαλίτσα μου. Απλά χρειάζεται να είσαι προσεκτικός..το tablet προκαλεί π.χ...

Εγώ ημουν χαλαρουίτα και μου κλέψαν ένα HTC desire :P

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ημουν χαλαρουίτα και μου κλέψαν ένα HTC desire :P

ναι αυτο θα ηθελα να αποφυγω..

καλυτερα να το εχω σπιτι και να το χαρω μετα. εξαλλου σιγα την σοβαρη χρηση που του κανω.

Link to comment
Share on other sites

καλημέρες! :D

TGI Friday Jasoooooooooooooooooooooooooooon :D:D:D:D:D:D

αλλα δουλευω και Σαββατο και Κυριακη, οπότε :P

Barf πρεπει να πιουμε καφε. Έδειχνα χθες μετα που σε βρηκα στον αδερφο μου τα builds σου και ειπε να ερθει και αυτος να σε γνωρισει!

Shut up, you are famous :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now