esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Μα δεν το καταλαβάινω σε αυτή την χώρα το μπ00ρδέλο γιατι να κάνουμε συνέχεια απεργίες.

Μάλλον να κάνουνε.

Δηλαδή όσοι έχουμε δουλειές στην Αθήνα μας μαμάνε την δουλειά επειδή έιναι οι και καλά παραπονεμένοι

ή οι άνεργοι? Ε μα άμα έιναι ζώα οι μισοί έτσι θα έιναι πάντα. Θα πηγαίνουν την Ελλάδα πίσω αντί για μπροστά!

Για να συνοψίσω...έχω πολλά νέυρα επειδή όπως ερχόμουν δουλειά στον περιφερειακό περάματος τι σκατά είναι εκέι

αριστερη λωρίδα 2 κυράτσες επάνω σε μια βέσπα με 30χλμ, μεσσαία και δεξιά ένα μ@λ@κ@ς άνω των 60 με μια BMW σειρα 5

ο οποίος οδήγούσε επάνω στην διαχωριστική!

Αφου τους έβρισα και τους 2 έφυγα και στο φανάρι πουλούσαν και τσαμπουκα! Κωλόζωα!!!!!!!!!!!!

Και απο την άλλη, το φανάρι έιχε ανάψει πράσινο και κυριολεκτικά για 15sec τα μηχανάκια μπροστά μου και τα αμάξια νομίζω πως κοιτούσαν όλοι αλλού και δεν ξεκινούσαν! Ε πώς να μην πάει πίσω αυτή η π00τανα η χώρα όταν Τρίτη πρωί όταν ο κόσμος έιναι όλος χαζεμένος μα τον Τουταγχαμών!

Link to comment
Share on other sites

Ρε Βασίλη μήπως άργησες λίγο να καταλάβεις τι γίνεται στους δρόμους της Αθήνας? Οι άνθρωποι είναι για κλάματα ρε.. Ασε το αμάξι σπίτι και πήγενε νοίκιασε ένα φτηνό αμάξι απο καμία hertz.. όπου σου δίνεται η ευκαιρία κοπάνα τους.. μικτή έχουν τα leasing..

Link to comment
Share on other sites

παρτε ενα lada Niva, και παιξτε συγκρουωμενα με τους υπολοιπους.

Ενα Niva που επεσε απο γκρεμο (βεβαια ειχε roll bars κτλ αν θυμαμε περιπου 1000 ευρω του πηγε να τα βαλει) επαθε ζημια ~3000ευρω. αν το βλεπατε, θα καταλαβαινατε πως μπορειτε ΑΝΕΤΑ να βγαζατε απτον δρομο τουλαχιστον 134 αμαξια...

αρα 4000? / 134 αμαξια = ~30? ανα αμαξι που σας εσπαγε τα νευρα... :hehe:

Link to comment
Share on other sites

hahaha κάπως έτσι το σκέφτομαι και εγώ Mike! Θυμάμαι παλιότερα η ΕΛΠΑ είχε κάτι οχήματα με έναν μικρό γερανό από πίσω για να ρυμουλκεί αυτοκίνητα, για αντίβαρο μπροστά στην θέση του προφυλακτήρα είχαν ένα κομμάτι σιδηροτροχιά.. σκέψου να πέσει πάνω σου κάτι τέτοιο..! :D Εγώ που το αμάξι είναι με leasing πραγματικά.. δεν με νοιάζει τίποτα.. αν πάει ο άλλος να με κλείσει, απλά δεν φρενάρω..! Γενικά.. ότι έκανα παλιότερα ( που είχα δικό μου αυτοκίνητο ) για να αποφύγω έναν μ@λάκα, τώρα απλά το επιδιώκω! Και όταν γίνει το σκηνικό, κατεβαίνω από το αμάξι ευγενέστατος.. χίλια συγνώμη κύριε.. θα κάνουμε φιλική δήλωση.. φυσικά αρνητική από την μεριά μου.. και ας πάει ο άλλος να βγάλει άκρη με την εταιρία του Leasing!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now