esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

... Αυτά είναι!!! Sign me up for two pieces...:kiss:...

Bill, έχεις σκεφτεί να αλλάξεις το σχέδιο στο cpu pot;

Δηλαδή, η πατούρα για το holdown να έμπαινε ψηλά στον λαιμό του κάνιστρου και όχι χαμηλά. Πιστεύω πως θα ήταν πιο πρακτικό στη μόνωση.

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν το έχω σκεφτεί γιατί θα πρέπει να βάζουν όλοι ντίζες μισό μέτρο και επίσης νομίζω πως δεν θα πατάει και τόσο καλά όσο με το holddown να είναι κάτω κάτω :)

Σχεδιάζω ένα που θα κοντράρει το cold bug με . . . :D

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν το έχω σκεφτεί γιατί θα πρέπει να βάζουν όλοι ντίζες μισό μέτρο και επίσης νομίζω πως δεν θα πατάει και τόσο καλά όσο με το holddown να είναι κάτω κάτω :)

Σχεδιάζω ένα που θα κοντράρει το cold bug με . . . :D

Φίλε μου, όσοι έχουν δοκιμάσει το F1 του Kingpin (που είναι θεωρητικά το καλύτερο) και το δικό σου, έχουν να λένε πως το δικό σου είναι ΚΑΛΥΤΕΡΟ... Οπότε ο λόγος μου είναι περιττος... Ultimate RESPECT!!!

To νέο σχέδιο αφορά VGA ή CPU pot??? Θα με βάλεις πάλι σε τρελλά έξοδα μου φαίνεται...

Link to comment
Share on other sites

Όχι όχι δεν είναι respect, αλλά έτσι νομίζω πώς θα αντιδράει το POT.

Απο την άλλη, μπορεί και να μην έχει διαφορά αφού στους -100φέυγα, δεν παίζει και τόσο ρόλο.

Ποιοι έχουν δοκιμάσει και τα 2? :P Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια αλλα πάλι πιστέυω πώς όλα τα massive copper pots είναι τα ίδια. . . και πάιζει ρόλο αν το έχεις μάθει ή όχι. Στο control εννοώ :)

Σκέφτομαι για G-Cheapot μισό χαλκό μισό αλουμίνιο για να είναι πιο προσιτό σε όλους. Πολύ πιο προσιτό.

Το G-Pot θα παραμεέινει το ίδιο στο σύνολο του, μπορεί να έχει κάμιες πολύ μικρές αλλαγές αλλά όχι στον πάτο (άντε μπορεί να προστεθεί άλλο ένα mm :P )

Και VGAs, στην αρχή έλεγα για 295 για δική μου χρήση αλλά μετά βλέπω πώς έχουν αρχίσει πολλοί και πάιζουν και μήπως θα ήταν καλύτερα για single gpu vga universal? :D

Link to comment
Share on other sites

:hehe: :hehe: :hehe:

...λοιπον συμφωνώ με τον Βασίλη σχετικά και το mount στα g-pot, δεν μου αρέσουν καθόλου τα στυλ f1 με τις μακριές ντίζες και το πατημα σίγουρα δεν θα ειναι τόσο εύκολο/καλό.

...Bill βασικά θέλουμε όλοι vga pot :D οπότε πάρε τα μέτρα σου και όπως είπες single και universal ;)

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά εγώ δεν είμαι πολύ καλά αυτόν τον καιρό και μπορέι να σχεδιάσω κανένα Pot με τρύπα :hehe:

Δεν θέλετε καλύτερα να πάμε όλοι μαζί για μερικά WinePots το Σουκου? :D

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά εγώ δεν είμαι πολύ καλά αυτόν τον καιρό και μπορέι να σχεδιάσω κανένα Pot με τρύπα :hehe:

Δεν θέλετε καλύτερα να πάμε όλοι μαζί για μερικά WinePots το Σουκου? :D

Παμε ελεφσιναρα ???? ;P..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now