esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Άμα έψαχνες λίγο και της omega το ίδιο θα έλεγες απλά σου έκατσαν οι μούφα..Λογικά σε λίγες μέρες θα βγεί καινούρια κανονική omega και όχι beta..

Link to comment
Share on other sites

GTP η CM. Καλή, γρήγορη αλλά δεν έχει samsung apps, δεν έχει καλή κάμερα και δεν μου αρέσει τόσο το vanilla android ίσως επειδή δεν το έχω συνηθίσει.

η καμερα ειναι καλυτερη απο την στοκ ρομ,εχει σαμσουνγκ απς και ειναι πολυ πιο γρηγορη. δεν εχει ραδιο και τα υπολοιπα μπαινουν add-on.

Άμα έψαχνες λίγο και της omega το ίδιο θα έλεγες απλά σου έκατσαν οι μούφα..Λογικά σε λίγες μέρες θα βγεί καινούρια κανονική omega και όχι beta..

κατσε λιγο γιατι θα με τρελανεις!!!!:P

ποια εκδοση της ομεγκα ειναι μπετα?για τα μπετά ειναι ολες αλλα καμια μπετα!

[ROM][20Apr] ●●●► Omega v7.0 ◄●►AOKP JB milestone-1◄●►Android 4.2.2◄●► - xda-developers αυτη εβαλα πρωτα πολυ γρηγορη αλλα ολο κρασαρε.

μετα εβαλα την 43,3 και μετα 44,4 και ηταν πολυυυ αργες για καστομ ρομ. δεν δικαιολογουσαν το καστομ για μενα. δηλαδη η cm ειναι 160μβ με τα gapps 250 και η 43,3 850!!!!!!ελεος!

Link to comment
Share on other sites

Βασικά αυτήν την ιδέα για υδρόψυκτο smartphone την είχαμε σκεφτεί εγώ με τον Νορντ μια φορά που είχαμε πάει για καφέ στο Φάληρο.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now