esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Σαββατο δεν βρεθηκατε Σακη???

Σάββατο με τον Σόφο. Τώρα πάω να τον βρω για καφέ και το απόγευμα ανεβαίνει και ο Γκάγκας. Θα γίνει το καμός...

Sent from my iphone 5s using tapatalk

Link to comment
Share on other sites

για σούβλα προβατάκι του Θεού... η προβατίνα θέλει να είσαι από πάνω της στο ψήσιμο ενώ το προβατάκι στη σούβλα το ξεχνάς...

Άμα το ξεχάσεις, να ξεχάσεις και το φαί μετά... Τίποτα που έχει να κάνει με φωτιά δεν το "ξεχνάς". Tweak ήταν αυτό master...

Link to comment
Share on other sites

βάζω στον αυτόματο το μοτεράκι... του έχω πετάξει εγκέφαλο με artificial inteligence πάνω (δεν το έχετε ακόμα στη Λιβαδειά) με 15 σένσορες θερμοκρασίας υγρασίας και σκληρότητας και το βγάζει εργοστασιακό το προβατάκι... που να ξες εσύ...

Link to comment
Share on other sites

Αφήστε με να χαρώ την μποξάρα μωρέ, είχα να μπω 1 μήνα και άνοιξα 14 σελίδες new posts (2495 new posts για την ακρίβεια). Απόλαυση :hehe: Από το απόγευμα τα διάβαζα, τσούκου τσούκου, τώρα τελείωσα.

Η εξεταστική πήγε καλά, μέχρι τώρα έχω 5 περασμένα και περιμένω σίγουρα άλλο ένα. Το εξάμηνο αυτό όμως είναι πιο δύσκολο... Μαθηματικά 3, Στατιστική 2, Μίκρο 3, Μάκρο 3, Οικονομετρία 2. Καλή υπομονή σε όλους :D

[MENTION=461]George_o/c[/MENTION] ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΠΟΣΤΑΡΕΙΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΠΑΛΙΟΣΠΑΜΕΡΙ!

Δεν είσαι φίλος μου. Κανείς δε με παίζει εμένα. Ούτε στις φωτογραφίες τους δεν θέλουν να μπαίνω :hehe:

461-albums267-picture24160.jpg

Έτσι με αναγκάζουν να χορεύω με άγνωστες Σαλονικές :hehe:

461-albums267-picture24159.jpg

Link to comment
Share on other sites

κάποιος σε θέλει ρε μην κάνεις έτσι!

Όχι φίλε δεν υπάρχει ελπίδα πια, μετά από αυτό το μήνυμα κάτι άλλαξε μέσα μου :hehe::hehe: Να τρως τάπα, αλλά να είναι και ανορθόγραφη; Θα σηκωθεί ο grammar nazi ο [MENTION=1152]caution[/MENTION] από το καναπέ για να με δείρει :hehe:

461-albums267-picture24161.jpg

Link to comment
Share on other sites

Όχι φίλε δεν υπάρχει ελπίδα πια, μετά από αυτό το μήνυμα κάτι άλλαξε μέσα μου :hehe::hehe: Να τρως τάπα, αλλά να είναι και ανορθόγραφη; Θα σηκωθεί ο grammar nazi ο @caution από το καναπέ για να με δείρει :hehe:

461-albums267-picture24161.jpg

Εγκεφαλικό. :stars:

Grammar-Nazi-1613.png

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now