esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Eλα τι τελει...παρει εσενα σπιτι..τσιτωσει παντα...σε κανει.....

Ελα τι τσοιτας...τζζζι ελ εξ εκω φτιαμενο....

Φανταζεστε να σας σταματησει η αστυνομια στο δρομο και να σας πει:

Κυριο τα καρτια σου :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Καλά ναι... Όποιος φάει 2 πιτόγυρα στο Ηράκλειο, τον κερνάω ποτό το βράδυ :)

3πλάσιο γύρο από αυτόν που βάζουν εκεί, και 2 μερίδες πατάτες μέσα σε κάθε πιτόγυρο. Εγώ με ένα φανταστείτε είμαι ok :D

3 από τη Θράκα here τρώω :Q..

Link to comment
Share on other sites

τι δηλαδη τρωει οντως 3 πιτες?εχω φιλο 140 κιλα και στην 3η απο τα αδερφια κολωνει..! απο την θρακα δεν τρωμε γιατι εμαθα διαφορες ιστοριες απο παιδι που δουλευε εκει..!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδες πως αλλαζουμε το LOD σε ατι στα 7?Στα ΧΡ εβαζα το setLODb6 αλλα εδω δν το αναγνωριζει.Ακομα ποιοες διεργασιες κλεινουμε γτ σε στοκ εγατασταση εχω 40 διεργασιες

Link to comment
Share on other sites

τι δηλαδη τρωει οντως 3 πιτες?εχω φιλο 140 κιλα και στην 3η απο τα αδερφια κολωνει..! απο την θρακα δεν τρωμε γιατι εμαθα διαφορες ιστοριες απο παιδι που δουλευε εκει..!

u won a bet?

και μετά μπουγατσούλα στο Κιρκόρ έτσι μια με τυρί και μια κρέμα :kiss:...

Link to comment
Share on other sites

Βάλε το atitool και άλλαξε από εκεί τα lod;)

Τώρα διεργασίες είναι στην κρίση σου...Μπορεί να "σκοτώσεις" πολλές και να βγάλεις χειρότερο σκορ. Συνήθως explorer, svhost κλείνεις χωρίς αυτό να είναι απαραίτητο,

Link to comment
Share on other sites

u won a bet?

και μετά μπουγατσούλα στο Κιρκόρ έτσι μια με τυρί και μια κρέμα :kiss:...

παλι καλα δεν ειπες 2 κρεπουλες απο τον χαρη μια αλμυρη και μια γλυκια γιατι την αυτοκτονια την ειχα προχειρη!!!!!!!χαχα!! :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Από το Χάρη εδώ στο Ρέθυμνο, τρώγω μία με τυρί, γαλοπούλα και πατατάκια και θέλω 2 λίτρα νερό για να ηρεμήσει το στομάχι μου. Μιλάμε ΤΕΡΑΣΤΙΑ κρέπα! Μία και αυτή με το ζόρι.

Link to comment
Share on other sites

Από το Χάρη εδώ στο Ρέθυμνο, τρώγω μία με τυρί, γαλοπούλα και πατατάκια και θέλω 2 λίτρα νερό για να ηρεμήσει το στομάχι μου. Μιλάμε ΤΕΡΑΣΤΙΑ κρέπα! Μία και αυτή με το ζόρι.

πολυ λιτο σε βρισκω!!!!εγω βαζω πολυ πραμα μεσα!!!!ο ιδιος που εχει και του ρεθυμνου εχει και στο ηρακλειο γιωργο!

Link to comment
Share on other sites

Με είδες στις photos; Νομίζω δεν είμαι καθόλου λιτός. Το τρώγω το φαγάκι μου :D

ναι για την κρεπα λεω εγω ομως!!!τρωω μια τουμπανη απτο χαρη και μετα σιχαινομαι τον εαυτο μου κανα 2ημερο απτο πρηξιμο!!!παντως και 2 πιτες μπορω να φαω αλλα μετα ουτε κοκα κολα δεν μπορω να πιω!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Βάλε το atitool και άλλαξε από εκεί τα lod;)

Τώρα διεργασίες είναι στην κρίση σου...Μπορεί να "σκοτώσεις" πολλές και να βγάλεις χειρότερο σκορ. Συνήθως explorer, svhost κλείνεις χωρίς αυτό να είναι απαραίτητο,

δεν κανει τιποτα:victory:...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now