esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Λοιπον παιδες....ακουστε πως θα γινει...μαζεψτε καρτουλες vga εννοω να bencharoyme...θα κατεβω εγω κατω με τον 920 και μια mobo και θα παιξουμε.... πιστευω σε κανα δυο βδομαδες να εχει ξεκαθαρισει το τοπιο για το ποτε θα κατεβω....

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παιδες....ακουστε πως θα γινει...μαζεψτε καρτουλες vga εννοω να bencharoyme...θα κατεβω εγω κατω με τον 920 και μια mobo και θα παιξουμε.... πιστευω σε κανα δυο βδομαδες να εχει ξεκαθαρισει το τοπιο για το ποτε θα κατεβω....

διαθετω ολο το συστημα της υπογραφης μου για καψιμο εκτος απο το tv tuner (αυτο καηκε ηδη!!!!) και επισης αν δεν βαριεται καποιος εχω και μια maximus αθηνα να περασει απο το σπιτι να την παρει..!!αυτα τα ολιγα!!μην ερθεις πριν τις αρχες του μηνα ομως για να μπει το εμβασμα γιατι αλλιως ουτε βενζινη σταμαξι δεν θα εχω να βαλω οχι αζωτο στον επεξεργαστη..!!!:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Έχω και εγώ τον 750 αλλά δεν έχω mobo. Παστελίδη, αν είναι να κατέβεις, θέλω να έχεις ψάξει το cpu που παίζει και τι κάνει γιατί εδώ θα έχουμε 30 λίτρα και μετά θα πρέπει να πάμε να ξαναγεμίσουμε.

Link to comment
Share on other sites

@ panos & George: Nαι εννοειται οτι θα τον ψαξω...αλιως δεν κατεβαινω...

Ολα θα γινουν ωστε ολοι εκει παρεα να βγαλουμε ενα καλο σκορ και μιλαμε αν ολα πανε καλα για την πρωτη σελιδα του bot στο 32 αρι....

Ειναι και στη μεση το ρευστο...που μεχρι τον επομενο μηνα θα εχει λυθει αυτο το προβλημα...καθως αυτο το μηνα ειχα λιγα εξοδα παραπανω μια οι βολτες μια το ενα μια το αλλο...ισιωνω οσο περναει ο καιρος...!

Pastelidis.n.s.

Link to comment
Share on other sites

@ panos & George: Nαι εννοειται οτι θα τον ψαξω...αλιως δεν κατεβαινω...

Ολα θα γινουν ωστε ολοι εκει παρεα να βγαλουμε ενα καλο σκορ και μιλαμε αν ολα πανε καλα για την πρωτη σελιδα του bot στο 32 αρι....

Ειναι και στη μεση το ρευστο...που μεχρι τον επομενο μηνα θα εχει λυθει αυτο το προβλημα...καθως αυτο το μηνα ειχα λιγα εξοδα παραπανω μια οι βολτες μια το ενα μια το αλλο...ισιωνω οσο περναει ο καιρος...!

Pastelidis.n.s.

καλημεραααα!!λογικα εχουμε και ενα d0 που παει 4,7 με 1,43.. ειναι ενος φιλου και προσφατα το δοκιμασαμε,ελπιζω να μας το δωσει.. μα τι ξεκουραστες που ειναι αυτες οι asus??ακομα και στο auto δουλευουν!!!!

Edited by panos444
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρααααα:D Τι κουλός καιρός είναι αυτός μέσα Οκτώβρη:P

Ήλιος όσο δεν πάει εδώ στο νησί και το χειροτέρο είναι οτί θα σκεφτώ τι θα βάλω, βερμούδα ή τζιν:P

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now