esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Ωρέ χτες που γυρίζαμε από το club είχε μ@μηθεί να βρέχει. Πολύ όμως βροχή. Περίμενα να ξυπνήσω

και να τα δω όλα πλημμυρισμένα (σύνηθες φαινόμενο εδώ στη Σάμο:P) αλλά δε πέφτει ούτε σταγόνα:)

Link to comment
Share on other sites

Η βροχή ναι έχει φάση δεν αντιλέγω. Βάζεις Beatles - Abbey Road να παίζει, αράζεις στο internet πίνοντας ένα ζεστό nes cafe. :T:

Είναι όμως άδικο, 11:30 το πρωί, την ώρα που κοιμάσαι πολύ βαθιά (γιατί έπεσες για ύπνο στις 7 το πρωί :D) να ακούς ΚΑΜΠΟΥΥΥΥΥΥΥΥΜ, ΚΑΜΠΟΥΥΥΥΥΥΥΥΜ και να τινάζεσαι από το κρεβάτι σου :hehe:

Link to comment
Share on other sites

εμ ποιος σου`πε να κοιμηθεις στις 7?

ακουω Toto τωρα...δεν μ`αρεσουν τα σκαθαρια..

Καλα μιλαμε επος ετσι

Με το που διαβαζω το ποστ για 80ιλες και καφεδακι στη βροχη, λεω αυτος ακουει το Africa τωρα! :D

Link to comment
Share on other sites

Ε μιλούσα στο msn :hehe:

Πας καλα βρε?Μεχρι τις 7 το πρωι στο MSN...α βρε καμμενε.:P:p

ακουω Toto τωρα...δεν μ`αρεσουν τα σκαθαρια..

Bαλε και λιγο Asia Γιωργο.:D

stealth

Link to comment
Share on other sites

Πας καλα βρε?Μεχρι τις 7 το πρωι στο MSN...α βρε καμμενε.:P:p

Πάνω που είχαν βγει οι περισσότεροι Έλληνες κατά τις 5 το πρωί, έσκασαν μύτη κάτι πουλάκια από USA. Μπήκε μετά και η θεία μου η Ειρήνη από Μελβούρνη, ε και γ*****κε η υπόθεση :hehe:

(όχι Παστελίδη δεν είναι πιπίνι μικρής ηλικίας, είναι 50 χρονών γυναίκα :P)

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

:hehe::hehe: τρελα

καθομουν χτες μεχρι τισ 4 να δω αν θα αλλαξεις ο υπολογιστης ωρα αυτοματα.. @@!! Οποτε τον γυρισα manual μια ωρα πισω αυτον και το κινητο. Και πριν λιγο που τον ανοιξα το pc ελεγε αντι για 2:15, 1:15 και το κινητο 12:15!! Μου πηρε λιγη ωρα μεχρι να βρω την κανονικη ωρα!! :hehe::hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχαχα, μην μου θυμίζεις το κινητό σου και μου έρχεται στο μυαλό η συζήτηση που είχαμε οι δυο μας με τον Γορίλλα στην pizza hut για το κινητό σου :hehe:

Ότι στις γκόμενες αρέσουν τα όμορφα λεπτεπίλεπτα κινητά και όχι τέτοιες μπακατέλες :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now