esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

YEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEES !

YEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEES!!!!

YEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEES!!!!!!!

Δέχτηκε !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δευτέρα βράδυ :D;)

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

YEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEES !

YEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEES!!!!

YEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEES!!!!!!!

Δέχτηκε !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δευτέρα βράδυ :D;)

τι ρε παιδιά εγινε τίποτα καλό?πες μας και εμας να χαρούμε που ειμαστε μεσα στην φρίκη αυτες της μερες:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Τίποτα σημαντικό, απλά είμαι πολύ χαρούμενος! Θα βγω ραντεβουδάκι με μια κοπέλα που ψαχνόμουν καιρό τώρα.

αυτα ειναι τα καλυτερα!

καλη επιτυχία και αμα παίζει αφησε κανένα κοκαλάκι και για εμας για γλύψιμο:hehe:

καληνυχτα !

Link to comment
Share on other sites

Πας καλα αγορι μου? Ειλικρινα πας καλα? Τι προσπαθεις ? Ειλικρινα δε ντρεπεσαι?

Δηλαδη τι θες να αρχισω κι εγω τα γαμωσταυριδια πισω απο το πληκτρολογιο. Τοσο πατο πια?

OMFG.

Ειλικρινά θα νόμιζα ότι μιλάει ξανθογκόμενα,παντρεμένη 10 χρόνια που έχει να μαμηθεί απ την εποχή του Ναπολέοντα.

και πάλι OMFG.

ΠΑΛΙΚΑΡΙ μου, είσαι με τα καλά σου?

Ποστάρεις φωτογραφία σε forum,ΔΗΜΟΣΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΓΚΑΤΑΘΕΣΗ ΣΟΥ και μετά βγαίνεις και κράζεις επειδή την πόσταρε δημόσια αλλού ενώ ήθελες να μείνει private?

Το μόνο λάθος που έχει ο george o/c είναι ότι δεν έβαλε reference και εκει πέρα μπορείς να τον βρίσεις ΟΣΟ ΜΑ ΟΣΟ ΘΕΣ.

Πήγαινε γιώργο σήκωσε το ποστ πάλι γιατί θα το κάνω εγώ μα την παναγία.

Τόση υποκρισία πια?Να σου θυμήσω τι έλεγες εσύ για μια γεροντοψυχή εδω κάτω?

ή να σου πω τι θα έλεγες σε αυτή την περίπτωση?Άρε τα γαμημένα τα λεφτά...είναι πολλά Άρη...

Βγήκε το παιδί να βοηθήσει έναν άλλον στο XS και τον κράζουμε και απο πάνω?

Πραγματικά είσαι χειρότερος και απ τον κερατά που έβαλε βόμβα στο μπουρδέλο που μας έσπασε, τζάμια, γυαλικά και ξύλωσε κουφώματα στον ακάλυπτο.

Μετα αγάπης,

ΑΝ7

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ψαχνω ψαχνω και δν το βρισκω.. Διαβασα ολα τα posts μου απο το προφιλ μου και αυτα που θελω εχουν εξαφανιστει! Σε καποιο νεο παλαιοτερα ειχα συζητηση με ενα αλλο μελος περι κοινης χρησης ΑΤΙ/Νvidia καρτων στο ιδιο Mobo (οχι με το lucid hydra). Μπορειτε να μου ξαναστειλετε καποιο καλο link με οδηγο για σωστο configuration και πως να το στησω γενικοτερα?

Link to comment
Share on other sites

Ναι στα νεα ηταν, ισως το νεο αφορουσε το lucid αλλα τα διαβασα ολα και δεν βρηκα εκει το διαλογο που ειχα.. Τεσπα, ειναι δυσκολο ετσι. Θυμαμαι τοτε ειχα δει το λινκ αλλα μου φανηκε μπελας :hehe: Τωρα μου την εδωσε και θελω να ασχοληθω. Αν εχετε κατι, ευπροσδεκτο :D

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα δεν ξερω τι εγινε, τα θυμαμαι σαν τωρα τα posts.. Ειναι και αλλο ενα θεμα σχετικο του JC αλλα ουτε εκει.. Ο webhunter να ηταν..Δεν θυμαμαι καθολου το "προσωπο". Μονο τα "λογια" :hehe: Ρωταγα παλι οπως στο νεο που βρηκες περι ΑΤΙ vga και Νvidia για PhysX , μοθ αναεφερε οτι αυτο γινεται ηδη, τον ρωτησα για καποιο λινκ, μου εστειλε το παλικαρι, το ειδα και του εγραψα οτι ακομα ειναι πατενταδικο κ δεν θα παρω! Αυτα!! Αλλα ποτε, ποιος, που..Αγνωστο! Και το περιεργο οτι στο προφιλ μου αυτα τα posτs της συζητησης δν υπαρχουν! Τεσπα, σε ευχαριστω για το χρονο που διεθεσες! Αν εχεισ καποιο δικο σου λινκ ευχαριστως να διαβασω απο εκει. Αυριο ομως γιατι επιασε βροχη εις το Κερατσινι και με νανουρισε απιστευτα! :hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now