esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Καλο μηνα σε ολους.

Μπραβο ρε προποτζη, και εις ανωτερα:drinks:

Παραλιγο να ειχα και εγω τη Δευτερα μια 5970 αλλα ακομα περιμενω:(

μεχρι τέλος του χρόνου θα έχει ανέβει πολύ η ΗΟΤ όπως τα βλέπω...

Ακομα περιμενω να τα πουμε εμεις:D

Link to comment
Share on other sites

Πλέον είμαι υπερήφανος,

Πρώτον ξεμπλόκαραν το λογαριασμό του Σάκη από το bot

Δεύτερον πήρα προαγωγή απο photoshoper σε videoshopper-speedhacker και σύμφωνα με τις τελευταίες εξελίξεις έφτιαξα καινούριο spi που βγάζει δικές του λούπες...(το τελευταίο πραγματικά μου ράγισε την καρδιά).Θα τα πουλήσω όλα και όσοι έχουν πρόβλημα με την πάρτη μου ελπίζω να χαρούν τώρα και να νιώθουν δικαιωμένοι...

Δεν θα ΑΣΧΟΛΗΘΩ άλλο με τις μαλακίες που ακούγονται...αυτό το αποτέλεσμα έβγαλα το Σάββατο και όποιος θέλει το πιστεύει.Αν ασχοληθώ άλλο θα κάνω ζημιά στη υγεία μου και είναι το τελευταίο που θέλω...

[media]http://www.youtube.com/watch?v=wnOp4t-zsnE[/media]

Καλό βράδυ παίδες :)

Link to comment
Share on other sites

Ρε Αντωνη καθεσαι και σκας με τον καθε εναν που λεει οτι επειδη δεν εισαι μεσα στο τοπ 20 δεν μπορεις να κανεις Παγκοσμιο(εστω δευτερη θεση).Αυτα εγω τα εχω και εγω ακουσει σε αλλους τομεις περα του oc (καποτε επαιζα παιχνιδια) και μονο η ζηλια μ ερχεται στο μυαλο.Δηλαδη εχεις video και ss.Τι αλλο να εχεις?Μαρτυρες?

Απο εμενα εχεις συγχαριτηρια για το σκορ σου:)

Link to comment
Share on other sites

Κι όμως εκεί που το τράβηξαν κάποιοι πλέον μόνο με παρέα 20 ατόμων είσαι οκ...ξέρουν ποιοι. Και ναι το spi του Αντώνη είναι ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ και δυστυχώς κάποιοι θέλουν να μην το βλέπου έτσι...κρίμα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ενα εχω να πω εγω:

XAOAXXOAOXAOXOXXAXOAXOAOXAOXAOXAXAOXAOXAOXAOXAOXAOXAOXAOXAOXA!!!!!

εκατσα και διαβασα ολα τα posts απο ολα τα threads του..... Ghost!!! Δεν μπορω αλλο.. Φερτε τον πισωωωωωωωωωωωωωωωωω :hehe::hehe::hehe:

Συγχαρητηρια σε Vouda, JC κλπ που αποδεδειξαν οτι ο ανθρωπος ειναι θαυμαστο ον με τεραστιες αντοχες (πνευματικες εν προκειμενω..)

S@39@ θα βρεις και αλλο υλικο για την υπογραφη!! :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αντώνη ΜΗ χαλιέσαι βρε..... ;)

Εγώ σου έδωσα τη λύση για να τελειώνει αυτή η ιστορία και τα ψου-ψου.... ;)

Είσαι καλό παιδί κι επίμονος, δεν είναι κρίμα να πάνε όλα αυτά χαράμι?.... :(

Link to comment
Share on other sites

Aντώνη, δεν θα σου πω ότι σου είπαν όλοι, θα φανεί πολύ κλισέ. Είσαι πλέον στην elite της Ελληνικής O.T., δεν είναι κρίμα να πάνε όλα στράφι? Και το κυριότερο, άκου την παρακάτω συμβουλή ενός ανθρώπου που σίγουρα ξέρει περισσότερα απόλους μας

Αντώνη ΜΗ χαλιέσαι βρε..... ;)

Εγώ σου έδωσα τη λύση για να τελειώνει αυτή η ιστορία και τα ψου-ψου.... ;)

Είσαι καλό παιδί κι επίμονος, δεν είναι κρίμα να πάνε όλα αυτά χαράμι?.... :(

Καλημέρα σε όλους! :)

Link to comment
Share on other sites

Πλέον είμαι υπερήφανος,

Πρώτον ξεμπλόκαραν το λογαριασμό του Σάκη από το bot

Δεύτερον πήρα προαγωγή απο photoshoper σε videoshopper-speedhacker και σύμφωνα με τις τελευταίες εξελίξεις έφτιαξα καινούριο spi που βγάζει δικές του λούπες...(το τελευταίο πραγματικά μου ράγισε την καρδιά).Θα τα πουλήσω όλα και όσοι έχουν πρόβλημα με την πάρτη μου ελπίζω να χαρούν τώρα και να νιώθουν δικαιωμένοι...

Δεν θα ΑΣΧΟΛΗΘΩ άλλο με τις μαλακίες που ακούγονται...αυτό το αποτέλεσμα έβγαλα το Σάββατο και όποιος θέλει το πιστεύει.Αν ασχοληθώ άλλο θα κάνω ζημιά στη υγεία μου και είναι το τελευταίο που θέλω...

[media]http://www.youtube.com/watch?v=wnOp4t-zsnE[/media]

Καλό βράδυ παίδες :)

Όντως αυτό με τον Σάκη ήταν μπλέξιμο, χάρηκα και εγώ που διευθετήθηκε το θέμα. Tonyspanos να διευκρινίσω ότι το 6.723sec είναι τρίτη θέση (μετά το 6.719sec του Sam που θα το βρείτε στο ripping.org), αλλά αυτό είναι ελαχίστης σημασίας.

Αντώνη άκου τι έχω να σου πω εγώ. Και θα το πω ανοιχτά. Όντως ακούγονται πολλά, όντως υπάρχουν αρκετοί που ψουψουρίζουν στο παρασκήνιο, όντως υπάρχουν αρκετοί που ασχολούνται εκεί που δεν τους σπέρνουν. Εγώ προσωπικά πιστεύω ότι το 6.723sec είναι αληθινό και είμαι μαζί σου μέχρι ένα σημείο. Και για τα 3D σου κάνενα πρόβλημα, όλα μέλι γάλα. Εκεί που μου τα χάλασες είναι με τα γνωστά δύο screenshots, τα οποία πιστεύω ότι είναι fake.

Είτε το ήθελες, είτε όχι, επειδή το κουτσομπολιό δίνει και παίρνει, όλοι λίγο πολύ ακούσαμε για τα scores σου. Έπειτα όλοι εμείς, ψάξαμε απεγνωσμένα να καταλάβουμε πως στο διάολο έγιναν αυτά τα πράγματα. Ξέρεις πολύ καλά για τι ακριβώς μιλάω. Στο PiFast screenshot το CPU-Z CPU tab δείχνει άλλο CPU Frequency και άλλο FSB. Ακόμα και αν το έβαλες μετά επειδή δεν ήθελες να χάσεις το score (πιθανών), πως γίνεται να στο έδειξε αυτό; Bug; Δεν έχω δει ποτέ ξανά τέτοιο bug με τόσο μεταγενέστερη έκδοση του CPU-Z εγώ... Fake.

Πάμε τώρα στο περίφημο 6.718 SuperPi screenshot. Το μόνο που θέλω να μάθω είναι ΓΙΑΤΙ σε διάφορα σημεία, ορισμένα νούμερα δεν είναι στο ίδιο επίπεδο όπως άλλα... Και δεν νομίζω να είναι κακό JPEG compression αυτό, ούτε πρόβλημα του imageshack resize. Το 6.723 ναι το πιστεύω και μπράβο σου. Αυτά όμως τα περίεργα στο SuperPi εμένα μου φαίνονται cheating. Fake. Μάλιστα σου είχα πει ότι από 6.719 που ήταν το προηγούμενο WR, σε 6.718, δεν γίνεται να πας...

Το ξέρεις ότι σε θαυμάζω και σε επικροτώ, στο έχω πει και στο ADW, στο έχω δείξει κιόλας. Έχω γράψει και thread που αναφέρω τον FOGNA και εσένα μέσα, αναφορικά με τα επιτεύγματά σας. Είναι αμαρτία να φύγεις έτσι και να τα παρατήσεις. Δώσε όμως εξηγήσεις για τα δύο παραπάνω screenshots, γιατί μου φαίνονται μαϊμού.

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now