esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Με πεθαινεις, γιατί τα έιχα όλα και περίμενα αυτόν που μου είχες πέι !!!

τι να σου κανω ορε Billare....αφου τον εστειλαν στον Ηλια ο οποιος τον κοτσαρισε πανω σε μια foxconn X79 και παιζει....

Θα προσπαθησω να τον δανειστω .

Link to comment
Share on other sites

σημερα ο George o/c θα σου φερει και το δικο μου δωρο...:whistling:
Έλα ρε, κατάφερες να το ξεκολλήσεις τελικά? :hehe:
δεν ειναι ο μεγαλος που περιμενες για τεστ αλλο ο μικροτερος σε αλλο socket:suck:
Με πεθαινεις, γιατί τα έιχα όλα και περίμενα αυτόν που μου είχες πέι !!!
:hehe: Δεν πειράζει ! Πές του πώς θα στείλω 40 καμμένες κάρτες και 40 CPU :hehe:

Ευχαριστώ για το άλλο ρε :T:

Κανονίστε να βγούμε ρε μαλεεεεεεα :hehe:

Φιλουθια !

Εγώ του είπα να βγούμε και μου έλεγε ότι αισθάνεται περίεργα με εμάς τους μικρούς. Κανόνισε WT αύριο αν πάμε το βραδάκι και μπορείς, έλα :)

Το άλλο που λέτε το έχω μαζί μου, θα το δώσω αύριο του Γορίλα.

Για το άλλο που τον έβαλαν πάνω στην Foxconn X79, ένα έχω να πω: χαραμίζεται εκεί, δώστε τον εδώ :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Όχι Δεν υπάρχει σε Κέλβιν θα το μετρούσε μαλάκ@ δεν είναι -253 ήθελε να πει αυτός που είναι μηδέν Κέλβιν. Το κανονικό ρε μαλακ@, το Ήλιο Β, δεν μπορείς να παίξεις με αυτό γιατί θέλει μαγνητικό πεδίο μαλ@κα. Το έχεις δει σε βίντεο ε; Μαλ@κα γ@μάει. Ε το κανονικό είναι -269. Γ@μάει. Εκείνος μπερδεύτηκε και είπε -473.

273 ήθελε να πει αλλά μάλλον μπερδεύτηκε. Γιατί ήταν το απόλυτο μηδέν εκεί

Μ@λάκα δεν φαντάζεσαι τι βρήκα. Τι βρήκε; Πήγα στο Media Market το Σάββατο για ψώνια; Γιατί πήγες; 3 CD πήρα, βινύλιο πάει προς τα πίσω ο Γιωργάκης. Δεν έχει κάτι άλλο. Και μετά έπεσε και χτύπησε. Χμμμμμμ. Πόσταρέ το. Που πα να γράψει; Πουτ@να τα 'χεις κάνει μαλ@κα. Τι θέλει ο; Ποιος είναι ατ

Link to comment
Share on other sites

Το τραβηξα και prnstcrn για να το χουμε στο αρχειο:

464eefc462e2fd5.jpg

Το δεδομενο ειναι οτι θα μου κανει κι εμενα edit μολις καταλαβει τι συμβαινει, οποτε απλα θα το βαλω εκει που δεν μπορει να κανει edit

και θα γελαμε μετα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Το έπαιζα στενογράφος. Μιλούσαν δίπλα μου ο Nord με τον Stelara και προσπαθούσα να προλάβω όσα περισσότερα μπορούσε απ' ότι άκουγα.

Αυτά που βλέπεις συζητούσαν :hehe::hehe:

Μιλάμε τρελό γέλιο κάναμε μετά που τα διαβάζαμε, για αυτό και το ποστάραμε :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now