esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

1) Είμαστε στο off topic.

2) Το off topic έχει tags off topic και spam που πάει να πει ότι δεν χρειάζεται να μιλάμε για κάτι σοβαρό.

3) Τα posts στο off topic δεν μετράνε οπότε δεν τίθεται θέμα με τα counter.

4) Το opening post του αρχικού off topic thread που έγινε το 2007 που άνοιξε το forum (http://www.hwbox.gr/off-topic/90-offtopic-sizitiseis.html), έλεγε:

so let this be the topic where ο καθενας μπορει να γραφει οτι του κατεβει :D
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να εκτυπώσει επάνω σε κέικ (που θα φτιάξει ο ίδιος, κρίμα έιναι να τα δίνουμε έξω σε αγνώστους τα ???) ή να πάω κλασσικά στον Πειραιά να κάνω αυτό που θέλω?

Θα τον ρωτήσεις και θα μου στείλεις ένα πμ?

Έλα και με τρόμαξες σήμερα που δεν είχες απαντήσει :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Eσύ μην τρολάρεις, σε ξέρουμε τι κουμάσι είσαι :hehe::hehe:

(Με φιλικο τροπο φυσικα...)

Σκασμος...μιλαει ο αρχηγος....:P(o Administrator...)

Καλα παιδια για την δικια σας ενημερωση...το Avast ειναι λιγο ψιλοπατατα ή μου φενεται...???

Link to comment
Share on other sites

Όχι, δεν στο λέει ο Admin και πρέπει να το δεχτείς.

Απλά σου εξήγησε τι γίνεται εδω πέρα γιατί μπήκες φουριόζος λίγο :)

Εάν έχεις αντίθετη άποψη, πές την, ούτε ban μοιράζουμε και είμαστε ανοιχτοί σε όλες τις γνώμες/ιδέες/απόψεις :)

Απλά ίσως πολλές φορές να μην βγάζεις νόημα τι λέμε εδω μέσα γιατί αρκετοί είμαστε φίλοι - κάνουμε παρέα και λέμε τα δικά μας...τα οποία τα άλλα μισά ή τα έχουμε πέι έξω απο το forum ή σε msn/fb/κτλ ! :T:

Για εμένα το avast είναι το καλύτερο μέχρι τώρα...τώρα, ο καθένας μπορεί να σου πέι τα δικά του :)

Link to comment
Share on other sites

fa745 = firekiller's new account or sth ?

Καμια σχεση...απλος υπαρχει το εξεις κολπο...γιατι ειναι μικρο καθε 3 και λιγο μπορω να βαλω κατι σαν KillerHellas ή Folding@Hellas (απο το folding@home..) ή ActionAidHellas ή WarmUpProfile....(τα παραπανω τα χρησιμοποιω που και που)

Όχι, δεν στο λέει ο Admin και πρέπει να το δεχτείς.

Απλά σου εξήγησε τι γίνεται εδω πέρα γιατί μπήκες φουριόζος λίγο :)

Εάν έχεις αντίθετη άποψη, πές την, ούτε ban μοιράζουμε και είμαστε ανοιχτοί σε όλες τις γνώμες/ιδέες/απόψεις :)

Απλά ίσως πολλές φορές να μην βγάζεις νόημα τι λέμε εδω μέσα γιατί αρκετοί είμαστε φίλοι - κάνουμε παρέα και λέμε τα δικά μας...τα οποία τα άλλα μισά ή τα έχουμε πέι έξω απο το forum ή σε msn/fb/κτλ ! :T:

Για εμένα το avast είναι το καλύτερο μέχρι τώρα...τώρα, ο καθένας μπορεί να σου πέι τα δικά του :)

1η σειρα: Ok,λαθος και το δεχομαι οτι ωρες ωρες ειμαι μικροβιο...

2η σριρα:Εεε...αυτο το πηρα απο τους μλκ του Counter Strike(Unreal Tournament for ever)

3 σειρα:Να ειστε καλα...και λεω ωρες ωρες γιατι καφεδες μιλανε καθε μερα...

4-5 σειρα:Και λεω ωρες ωρες γιατι καφεδες μιλανε καθε μερα...

6η σειρα:Ρε ειχα Backdoor.Graybird και Trojan.Gen και δεν τους εβρησκε οσπου σημερα εβαλα Symantec Endpoint Protection

Link to comment
Share on other sites

Δεν το πιάνω αυτό με τους καφέδες :P

Ξερεις κηνηγι μπεκατσας φασιανου???(εγω δεν ξερω παντος)Εεεε...καπος ετσι να το πιασεις...ρε ποτε ηταν που λεγατε για καφεδακι...νομιζω μετα απο την αναβολη του overclocking event της Battlenet

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now