esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Από τις 4 το πρωί διάβασμα και μετά πανεπιστήμιο να δώσω 2 μαθήματα, πριν ένα μισάωρο περίπου γύρισα. Είμαι με 3 ώρες ύπνο σήμερα, 4 ώρες χθες και άλλες 3 προχθές. Πίνω 3 καφέδες και 2 redbull την ημέρα, με έχει πιάσει υπερκινητικότητα και ιδρώνω πανεύκολα. Θα ζήσω; :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς σε βρήκαμε ρει! sign_welcome.gif:drinks:
καλώς σας βρήκα,να 'σε καλά για τις μπύρες,αλλά τώρα πίνω Redbull και βλέπω STAR : Rush Hour :P Αλλά,μετά για το ξενύχτι θα αράξω με μία μπύρα :) ήμουν και παλιά μέλος,αλλά ούτε e-mail θυμάμαι ούτε username :P Είχα κάνει και ένα Build Log, πριν αρκετά χρόνια με το Custom Case που είχα φτιάξει,αλλά δεν νομίζω να τα κρατήσατε,πολύ διαφορετικό ήταν τότε το forum.
Link to comment
Share on other sites

Πως ήταν το παλιό σου username? :)

Ναι όντως έχουμε ανανεωθεί αρκετά σε σχέση με παλιότερα :D

Νομίζω οτι ήταν "AccountSaver" ή Petran ή Hellsing .Ένα απο αυτά. Είχα και work log Και όλα όταν πρωτο - είχα μπεί στον κόσμο του modding.

Link to comment
Share on other sites

Ωπ συγνώμη λάθος link. Μήπως αναφερόσουν σε αυτό σου το thread? http://www.hwbox.gr/cases/10697-problima-dimiourgia-kataskeii-kai-meta-filanthropikos-skopos-doreas-ipologisti-laptop.html :D

Όχι,όχι .

Κάτσε να σου δείξω φώτο μήπως θυμηθείς,τότε θυμάμαι όταν το είχα κάνει έφαγα κράξιμο για τους σωλήνες που έκοψα μετά...

Το πριν :

th_DSC00035_zpscd8f2c99.jpg

μετά το κράξιμο και το Modding:

th_DSC00099_zps1c26c207.jpg

μετά είχα και άλλες φώτο αλλά τις έχασα απο κάψιμο σκληρού δίσκου :(

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now