esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Εσύ ούτε αυτό δεν μπορείς να είσαι :P

Με τόσα τηλέφωνα που τον παίρνουν κάθε μέρα τον δικαιολογώ, αλήθεια. Σε 10 λεπτά παίζει να χτύπησε 20 φορές το ντεντέφωνό του.

Link to comment
Share on other sites

Χθες το βράδυ κοιμήθηκα ημίγυμνος γιατί ζεσταινόμουν. Στις 07:30 που ξύπνησα έκανε κρύο και έβρεχε.

:hehe:

Και ? Τι έγινε τελικά ? Βγήκες έξω να δροσιστείς ?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ντύθηκα να πέσαω για υπνο γιατί έκανε λίγο ψύχρα και κατά τις 7 ξύπνησα να βγάλω την μπλούσα από το πλυντήριο :hehe:

Link to comment
Share on other sites

εγω σημερα εκανα κοπανα με παρεα,πηγαμε σε σπιτι φιλου,καναμε μπανιο με βροχη,μετα ψησαμε μπριζολες και επειδη δεν χορτασαμε πηραμε καμια 25αρια σουβλακια ακομα και αραξαμε :P

Link to comment
Share on other sites

εγω σημερα εκανα κοπανα με παρεα,πηγαμε σε σπιτι φιλου,καναμε μπανιο με βροχη,μετα ψησαμε μπριζολες και επειδη δεν χορτασαμε πηραμε καμια 25αρια σουβλακια ακομα και αραξαμε :P

ποτε τα κανατε ολα αυτα σημερα μεχρι τωρα?

Link to comment
Share on other sites

πολλα θες :P αυτα τα κανουμε το καλοκαιρι,τωρα εχουμε και φροντιστηρια κλπ..και δεν ειμαστε και 20 χρονων για να μην μας λεει κανεις τιποτα :P επισης το βραδυ εχει αλλα το προγραμμα ;)

Link to comment
Share on other sites

Πριν από μισή ώρα μου το έστειλε ένας γνωστός στο msn λέγοντας ότι βρήκε τρόπο να βγάλει εύκολα λεφτά. Δοκίμασε λέει να παίξει στην αρχή το virtual (εικονικά χρήματα) και έβγαλε σε μια ώρα $60. Του λέω, για πήγαινε τώρα να δοκιμάσεις και με κανονικά χρήματα να δούμε τι γίνεται. Γιατί όπως τα λέει ο τυπάς, αν παίξεις 10 φορές και δεν σου κάτσει καμιά φορά (παίζεις με πιθανότητες 50%, ποτέ δεν ξέρεις), σε 10 παιξιές θα έχεις χάσει 2^10 δολάρια, δηλαδή $1024 :hehe:

Μου λέει δεν το σκέφτηκα έτσι :hehe: Ε ρε με τι ασχολείται ο κόσμος... :(

Άσε που του έδωσα 10 διαφορετικούς λόγους που το όλο πράγμα είναι κομπίνα. Αλλά είναι πεπεισμένος να δοκιμάσει. LOL.

Link to comment
Share on other sites

Γιωργάκη κι εσύ παρτάκιας είσαι ρε λαμόγιο ?

Βγαίνεις και λες τις μαθηματικές βλακείες σου με σκοπό να αποτρέψεις τον συνάνθρωπο σου από το να βγάλει και αυτός λεφτά με τον τρόπο που βγάζεις ο ίδιος ?

Ντροπή σου ρε

Link to comment
Share on other sites

Γιωργάκη κι εσύ παρτάκιας είσαι ρε λαμόγιο ?

Βγαίνεις και λες τις μαθηματικές βλακείες σου με σκοπό να αποτρέψεις τον συνάνθρωπο σου από το να βγάλει και αυτός λεφτά με τον τρόπο που βγάζεις ο ίδιος ?

Ντροπή σου ρε

Με ξεσκέπασες. Απλά δεν ήθελα να του δείξω πόσο έξυπνος τρόπος είναι αυτός και πόσο εύκολα μπορείς να βγάλεις λεφτά, οπότε αναγκάστηκα να του πω ψέματα για να τον αποτρέψω :(

ο μπασιας?

Όχι φυσικά :)

Εν το μεταξύ προσέξτε ότι ο τύπος που άνοιξε την σελίδα έχει βγάλει φωτογραφία μπροστά σε μια M3 και ο άλλος τύπος λίγο πιο κάτω που λέει ότι έβγαλε 1000? μέσα σε μια βδομάδα μ' αυτό τον τρόπο, έχει βγει φωτογραφία μπροστά σε M5 :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now